Štitáre

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie
Starostka Štitár Z. Vinkovičová
Hyena mrd

Prekrásna starostka Štitár
Narodenie 22. október volakedy
Kokot, Poľsko
Úmrtie 9.septembra čoskoro
Gáborka, Maďarsko
Známy vďaka podnikateľ Maďarského pôvodu
Manžel Nechyho otec, Nechyho dedko, Tvoja mama, Adolf Hitler
Manželka Mária Kotlárová
Deti žijú hore na žibrici
Partner/ka volaký maďar
Rodičia Nechy (otec)
Adolf Hitler (matka)
Príbuzní Jozsef Turcsányi
IQ -9

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Štitáre sú volade. Štitáre sú vyjebaná díra v maďarskom kantóne rumunského veľkovojvodstva, district Podhorany. Neni tu ništ, iba jenna ujebaná karčma a kopec Zsibrica, je tam jenno mauzoleum,kere tam proste len tak je.

[upraviť] Charakteristika obce

Štitáre sa nachádzajú v blízkosti Nitry a veľa ludí sa sem v poslednej dekáde presťahovalo a to extrémne znepokojilo tunajšie maďarské obyvaťelstvo, ktoré len tak mimochodom na začiatku tisícročia predstavovalo cez 80% obyvateľstva, v súčastnosti už len niečo okolo 10%, aj to hovorím veľa. Starostka ale má tento fakt hlboko v piči a tak na dedinských akciách, kde je ona a ďalších max. 5 ľudí maďarskej národnosti (zbytok maďarského obyvateľstva sú staré babky ktoré sú vykotené doma a z domu vychádzajú len do kostola) vyjebe na plné gule maďarské ľudovky zmiešané s technom.

[upraviť] Dôležité miesta v dedine

Nachádza sa tu kostol (staré babky a starostka ho volajú templom), cintorín (temető), materská škola (óvoda), COOP Jednota a futbalové ihrisko (futballpálya), vedľa neho je nové multifunkčné ihrisko (to už maďarský názov nemá, neni sú peniaze na tabuľu s maďarským prekladom), ktoré už prefetovaní 15 roční intelektuáli stihli posprejovať kokotmi a podobnými nákresmi.

Kredenc - Szél viszi messze

Kredenc - Szél viszi messze