FANDOM


Sv.agraelus

Agraelus (někdy taky The Agraelus, jménem Vojtěch, neplést s Medojed) je československý let's player a streamer. Taktéž je to samozvaný nejlepší hráč Souls her na CZ/SK scéně, jeho bilance takřka 200 smrtí během DS2 Scholar of the First Sin dodává slovu samozvaný nový rozměr. Je taktéž často spojován s dalšími internetovými individui: Václavem "Koitusem na všechny způsoby" Kordusem a Melicharem "FlygunCZ" Orálkem. S nimi často provozuje homosexuálně orientované orgie v bytě jeho matky. Má bratra, jehož údajné jméno je Growey. Tento článek taktéž pojednává o Radovanovi, tvoru podobnému Trollovi, nikoliv tomu internetovému, ale tomu z Horalky Potrata.

Život

Vyskytnutí Agraela Edit

Vědecké zdroje praví, že Agraelus se narodil jakožto nepovedený klon Martina Roty. Vědci svou neschopnost označili za chybu uklízečky, jež při úklidu smíchala vzorky Martina Roty a experimentu zvaného Ostravská Ejakulajda a nějakého toho chlupu z uklizeččina podpaží. Objekt experimentu měl být ihned exterminován, avšak zvrácená mysl vedoucího projektu tuto myšlenku zamítla.

Mládí Edit

V mládí byl jeho život naprosto zbytečný a jedinou útěchou mu byla učitelka, jež se stala múzou jeho vlhkých snů.

Je též zmiňováno, že již od mala byl neoficiálně v péči nechvalně proslulého Radovana, o němž se ví jen, že nemá úctu k lidskému životu a donatu pod sto korun. Avšak Radovan je výraznou osobou v hájení ctnosti Scarlett Johansson a sedaček v kině.

Vztah Radovana a Agraela v pozdějších letech není jasný, dle biografie od neznámé autorky byl plný vzájemného orálního uspokojování.

Alkohol, základ Agraela Edit

Za svůj život si vypěstoval silnou závislost na absinthu a Vaječném snu s příchutí pistácie.Podle výpočtů našich vědců by měly být Agrraelovy játra tvrdší než kámen .Budete v blízkosti bytu agraelovy mámy kolem 12:00 zaslechnete velmi hlasité medojedí zvuky a výkřiky na které sousedi uvalily 999999999999999999999 stížností na hluk. Navzdory tomu co se může zdát není to sex s medojedem ani onanování nad pářením tohoto Agraelem oblíbeného zvířete to se jen Agrael vzbudil a začal vylučovat močové kameny které má z častého pití s Radovanem.

Mentální a jiné poruchy Edit

Namísto hlavy má černý čtverec a na stream si ho překrývá maskou, aby to nevypadalo děsivě. To však nepomáhá, jelikož jeho vlasy stejnak připomínají nemrtvého. (GAY) Dle informací ctihodného písničkáře Korduse, Agraelus utrpěl v dětství vážná zranění mozku a slovní zásoby. Potvrzený fakt ovšem je, že Agraelus utrpěl velmi vážnou psychickou újmu během série BlackHole. Legendy praví, že ve FiolaSoftu se ještě nepřestali smát.

Agraelus je též známý jako sexuální delikvent, oznamující v přímém přenosu, zahraničních streamerek, že se zařadí mezi jeho "Agraelovy roztahovačky", tento kanál však nelze dohledat.

Další z jeho mentálních poruch, jsou rozhovory s jeho imaginárním kamarádem Čedem. Kdo je Čed zatím prošetřuje BIS, dle posledních zveřejněných informací se má jednat o mexického teroristu, jež má v plánu odpálit Trumpovu plánovanou zeď. Zajímavé je že Agraelus Čedovi vyká coz značí úctu podle našeho prověřeného Zoologa

Agraelova politika Edit

Své obdivovatele rozdělil, jakožto správný oligarcha, na Pleby a Suby. Agraelův zástup Plebů se zdá být podobný jím příbuzným Kidům, rozdíl je však v tom, že Pleb vydrží déle, jelikož ho maminka nenahání do postele před desátou hodinou večerní. Další z jeho kumpánů je bájný NightBot, jež střeží klid a mír Čeda. Tento bojovník proti spamu, odkazům a další plebské nákaze má své rytíře kosočtvercového stolu, zvané Moderátoři (taktéž Modi, Mečíci či Mobové z Minecraftu). Ti často Plebstvo na Agraelův rozkaz zodpovědně krmí banány.

Radovan Edit

Hqdefault (1)

Znán též jako Slabkovan, Židovan, Blitkovan,

☀Bccalitkovan, Banovan, Alkoholovan, Multiplovan a další.

Smutný osud se dočkal scénáře na film Transformátoři: Roboti autový. Ten byl navržen Radovanem, za přítomnosti Agraela, avšak dočkal se neúspěchu. Ale zlotřilá Hollywoodská studia nápad zkopírovala a stvořila vlastní film na Radovanovy motivy.

1.12.2017 Dostal oficiální přezdívku "Banovan", a to tím, že pod vlivem alkoholismu, nepozornosti a nepochopení mechanik Twitche omylem zabanoval 3 lidi, pravděpodobně suby.

Radovan se taktéž zasloužil o nejznámější genocidu, páchanou na nebohých, bezbranných a slizkých Slimácích. Roky, ohavně, společně se svým otcem, likvidoval krumpáčem zástupy slimáků, slimáčic i slimáčat. Tyto půlnoční nájezdy těchto bezohledných a bezcitných tyranů nikdy nebyly potrestány. Zajímavostí je, že jeho otec vypadá přesně jako on, jen se špatně "přifotošopovaným" pedo-knírkem.

Agraelus Radovanovu celoživotní péči opětoval, záchrannými pracemi při vyprošťování Radovana uvězněného na toaletě. Po vyproštění byl přenesen do koupelny. Následky blitka-tsunami byli fatální pro toaletu, vanu, podlahu, dokonce i pro ručník. Informace veřejnosti poskytl Growey. Poslední zveřejněné informace hovoří, že ani potom všem neměl dost a zvracel taktéž z okna.

Radovan je také často kritizován a zesměšňován kvůli tomu, že jezdí v Multiple, což je dle Radovana "Nejošklivější auto na světě".

Growey Edit

Poměrně nepodstatná persona, jediným ctihodným činem, jež uskutečnil, byla sebevražda ve Vietcongu granátem. Tu uspořádal po sérii fatálních selhání a nepochopení herních mechanik.

Životní úspěchy Edit

 • Pozvracel autobus jedoucí z "ghetta" do Prahy.
 • Při masturbaci v kině dal vzniknout legendárnímu popcornu s vlastní polevou, takzvanému MrdCornu.
 • Zahrál si v kaskadérských snímcích AgrFall a AgrFall 2.
 • Objevil se ve videu na PornHub.
 • Dostal poštou od fanynky Říšskou marku. Od jiné fanynky obdržel poštovní známky Třetí říše.
 • Je spoluobjevitelem spánku "na veverku", který je vědeckými studiemi označován za nejlepší polohu pro spánek. Pro doplnění se jedná o spánek s žaludem v dutině ústní.
 • Je interpretem songu "Šukej mě jak pes", který na Grammy Awards nebyl nikdy zmíněn.
 • Jako první člověk v historii prokázal, že Londýnem protéká Labe. Jeho studie na toto téma změnila život spoustě obyvatelům Londýna, vytvořila falešné naděje obyvatelům Ústí a Brandýsu nad Labem a taktéž zavinila sebevraždu mnoha geografů, ale koho to zajímá, stejně málokdo ví, co dělají.
 • Jeho zadek byl označen za lepší zadek, nežli vlastní LuxuryLady. Tímto padly legendy o bájné a nemilosrdné Milf. Nutno dodat, že výsledky měření mohly být ovlivněny častými pády opilé Luxury.
 • Dle dostupných informací nikdy neporušil zákony o držení zbraní a vstupu na cizí pozemek.
 • Adolf Hitler ho sleduje na youtubu a komentuje jeho videa.
 • Dne 3.3.2018 se oficiálně obnažil na streamu, protože potřeboval peníze na daně.