FANDOM


People's Republic of Antarctica
Antarktídska ľudová republika
Flag of the People's Republic of Antarctica
Coat of arms of Antarctica
Map of antarctica
mapa Antarktídy
Základné údaje
Štátné zriadenie Ľudovodemkratická republika (:D to určite)
Hymna Sniežik sa nám chumelí, zimička je zimička
Úradné jazyky Antarktídčina
Tučniačtina
Hlavné mesto Tučniakovo
Najväčšie mesto Ľadová Medvedica
Najvyšší bod Kopa snehu
Demografia
Rozloha cca. Neustále sa topí
Počet obyvateľov 1 000 ľudí, 3 000 000 tučniakov, 2 000 001 ľadových medveďov
Hustota osídlenia 1 človek na 1 000 000 000 000 kilometrov štvorcových+1 tučniak na 1 000 000 kilometrov štvorcových+1 ľ. Medveď na 1 000 00 kilometrov štvorcových
Ostatné
Prezident Tučniak z happy feet
Premiér Medveď z ľadovej sezóny
Národný hrdina Ľudovít Štúr
Mena Ryby
internet tld .nsdap
Stelasmrti

Stéla smrti: V roku 2010 objavil archeológ-samouk Zlatko Mikin na ostrove Petra 1. stélu, ktorú vyhotovili starí Májovia, prípadne ich priaznivci.

Antarktída (ang. Antarctica, alebo Antarctic) je ľadový kontinent neďaleko ZSSR. Antarktídu objavil jeden slovák menom Kenny. Po objavení začalo ZSSR na Antarktíde stavať základne na nukleárlne bomby ZSSR tam teraz skúša nucleárne výbuchy, Antarktída sa topí, čo zapríčiňuje globálne oteplovanie.

Etnické a ekonomické zloženie obyvateľstva Edit

Typický obyvateľ Anktartídy chodí zvyčajne vo fraku a živí sa rybolovom. Geneticky má najbližšie horským Maďarom. Ekonomická situácia na kontinente je prevažne dobrá, vzhľadom na veľké zásoby sladkej vody. Globálna finančná kríza sa Anktartídy veľmi nedotkla.

Anglický etnograf a dobrodruh Evans-Pritchard referoval o degenerovaných kmeňoch obývajúcich východnú časť Anktartídy vo svojej slávnej zbierke anekdot: "Dnes kraby nebudú."

Stretnutie s domorodým obyvateľom Anktartídy opisuje aj etológ Charles Bukowski v zbierke "Všetky rite sveta, aj tá moja" na strane 62 (šesťdesiat dva nie je prvočíslo, ale každé číslo, ktoré Charles Bukowski spomína sa od 4‰ môže za prvočíslo považovať).

Podľa sčítania ľudu, ktoré sponzorvala firma Siemens, je v súčasnosti obyvateľstvo Anktartídy rozdelené nasledovne:

  • 72 % Domorodých obyvateľov Anktartídy
  • 21 % Sú olašskí Rómovia
  • 15 % Slováci
  • 14 % Rusi, Bielorusi a Čiernorusi
  • 5 % Nemci
  • 4 % Anglosasi a Juti
  • 23 % Nevedelo odpovedať

Vojenské využitie Edit

Od roku 1939 do roku 1942 sa v Anktartíde nachádzala nemecká vojenská základňa v Novom Švábsku. Koncom roka 1942 bola presunutá na Mesiac, kde je dodnes.

Zahraničné vzťahy a vzťah k Slovensku Edit

Anktartídna mena je nekompatibilná so Slovenskou vindrou, čo spôsobilo, že Slováci v minulosti len neradi chodili za prácou do Anktartídy. Výnimkou je Slovenská kolónia na Džundžskom súostroví, kde v rokoch 2004-2005 prebehla vojna medzi Džundžskými Slovákmi a domorodými Džundžami. O hrdinskom víťazstve Slovákov referoval okrem iných poľný dopisovateľ Peter Pišťánek.

Návšteva mimozemšťanov v roku 1999 Edit

Diplomatická misia Plejáďanov sa 12. 3. 1999 stretla v Južnej Novej Zemi so zástupcami Bavorských iluminátov, aby dohodli prevedenie správy nad planétou Zem na nového vlastníka, ktorým bude od roku 2014 (po pätnásťročnom prechodnom období) čarodejný kráľ a veliteľ hviezdnej flotily Gereg Nihää.

Olympíjske hryEdit

Na olympiáde sú Antarktickí športovci známi a obávaní. Na jednej olympiáde získali zlato vo všetkých kategóriách, bola to olympiáda v roku 1940 ktorá sa konala v Antarktíde. Antarktída je znázornená na olympijskej vlajke nie ako kruh ale ako biela plocha.

Ešte pozri Edit

Necyklopedické štáty

Globe

 AbsurdistanFlag of the People's Republic of Antarctica AntarktídaFlag of Byzantine Empire Byzantská ríša500px-Flag of the Soviet Union (1923-1955) svg CCCPCzechoslovakia COA 1961-1989 svg ČeskoslovenskoFranská ríšaFlag of San Francisco svg HollywoodInternet Connection Tools InternetMeliško minca Kráľovstvo ŠumavyMoravia MoravaNaval Ensign of Austria-Hungary Rakúsko UhorskoOsmaniRim vlajka Rímska ríšaWar Ensign of Germany 1938-1945 Tisícročná ríšaFlag of Free France Veľké UhorskoBarbary ensign Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
Afg 3D 12 AfganistanFlag of England AnglickoStandard of the President of Bulgaria BulharskoFlag Czech republic ČeskoNew Chinese Imperial Flag ČínaFlag of Dubai DubajFlag of Egypt EgyptEu flag Európska úniaState Flag of Finland (bordered) FínskoFlag of Free France FrancúzskoAlternative flag of greece 2.svg GréckoFlag hnkg Hong KongCroatian flag ChorvátskoFlag-of-Israel 12 IzraelFlag of India 12 IndiaÍrskoFlag of Japan JaponskoCannabis marijuana leaf parody flag KanadaKosovo State Flag KosovoFlag of Cuba 12 KubaLíbyaHunFlag MaďarskoFlag of Mongolia MongolskoFlag of Germany (state) NemeckoFlag of Norway.svg NórskoPoľskoAustrian State flag RakúskoFlag of Romania 12 RumunskoFlag of Russia Rusko500px-Flag of Slovakia SlovenskoFlag of Slovenia SlovinskoFlag of Switzerland2 ŠvajčiarskoFlag of Serbia SrbskoFlag of Italy TalianskoFlag of Turkey 12 TureckoUkr vlaj UkrajinaFlag of America USAFlag of the United Kingdom Veľká Británia

 
Zem
Kockatá plochozem Svetadiely: AfrikaAustráliaÁziaEurópaAmerikaAntarktída

KontinentyAfrikaAntarktídaAustráliaEuráziaJužná AmerikaSeverná Amerika
Iné čudáAlteraAtlantídaArea 51GalaxiaMyrtanaOceániaSvet

Wrldmap