FANDOM


Alkoholici z hrinovej(small)
Alkoholici z Hriňovej "ľúbia tento článok"

...lebo "je o ich zmysle bytia"
Bezdomovec


becherovka
Becherovka-Werbung
Becherovku ľúbia aj ženy.

Becherovka sa tiež inak nazýva aj liek alebo všeliek, je kvapalina s hustotou väčšou ako voda a menšou ako mozgovomiechový mok cicavcov. Všeobecne platí názor, že je to len liehom prichutená karlovarská prírodná voda, a tak existujú polemiky, či je becherovka produktom prírodným alebo umelým (napríklad ako umelá hmota).

Výskyt Edit

Je voľne rozšírená najmä na území Kráľovstva českého a moravského ľudo a Slovenskej veľríše. Niektoré zdroje uvádzajú, že je Becherovka na týchto územiach endemitom.

Becherovka sa vyskytuje aj voľne v prírode, avšak pravdepodobnosť, že ju jeden ľudo objaví voľne umiestnenú napríklad na rozkvitnutej lúke, rastie priamo úmerne množstvu becherovky týmto ľudom (alebo ľudov nachádzajúcich sa v jeho prítomnosti) už požitého.

Avšak vďaka výdobytkom modernej techniky sa dá becherovka získať aj na predpis ako liek v lekárňach. Pokiaľ nemáte práve recept od chyropraktika, gynekológa alebo psychiatra, tiež si môžete alkohol obstarať aj vo vybraných predajňach siete Jednota š. p. alebo Tuzex a. s.. Avšak pri jeho užívaní bez predpisu je nutné zohľadniť fyzické i psychosociálne dispozície užívateľa.

Účinky Edit

Mnohým po jej užití býva zle, mnohým zas veľmi dobre. Najnovšie štúdie vedcov z najšpičkovejšieho vedátorského inštitútu sveta - Slovenskej akadémie vied potvrdzujú nekonečné množstvo pozitívnych a negatívnych účinkov na ľudské telo a dušu. Uznávaní vedátori testovali jeho účinky z počiatku na bezstavovcoch, neskôr na mäkkýšoch, a ešte neskôr na dobrovoľníkoch ľudskej rasy (medzi ktorými boli aj spomínaní vedci).

Becherovka je všeobecne uznávaný liek pri menštruačných bolestiach u žien i mužov. Taktiež funguje pri potláčaní bolesti hlavy, pri tzv. poopičných stavoch, pri hnačkách, zápchach, či strese.

Dávkovanie Edit

Je potrebné užiť niekoľko decilitrov tohto moku a účinok sa dostaví takmer okamžite. Becherovka sa môže piť aj s nealkoholickými teplými i studenými nápojmi a jedlami.

Flag Czech republic Niektoré české témy Cesky erbik

BecherovkaČechČechomorČeskoVáclav HavelJožin z bažinVáclav KlausMoravaPetr NovotnýPrahaTornádo v UrčiciachŤěžkoslovensko
Poznámka:Všetky články sú prísne subjektívne a nezaujaté! Chcú byť v rámci srandy a nemajú za cieľ hanobiť národ!


Alkohol určite nie je nevyhnutnou súčasťou Slovenska, no nájde sa ho trochu aj na NECYKLOPÉDII. Superior
Alcoholic

Logistika
ChlastKrčmaPapučaPoldeciSlopobúdkaSmäd

Produkty
AlpaBecherovkaBorovičkaMojsej vodkaOkenaPivoRíbezľaRumVodkaVínoČučoŠpiritus

Alkoholický socializmus
AbstinentAlkohol v práciAlkoholizmusBurčákový nosKorheľ stálesmädnýLiehovistiMajstri meditácieNevinofobiaOknoOzembuchOchltOžranRuská JogaŠenkár nedolievavýŠenkár pančovaný