FANDOM


Barbaric1 Upraviť!
Tento článok by mal aj nejaký ten zmysel, no NECYKLOPÉDIA naň hrdá nie je!
Ak chcete aby tu zostal pozrite sa ako na to a začnite na tom pracovať!


Britney Spears
Britney vyrok

Britney miluje hudbu a drogy.
Narodenie 2. december 1981
Budapešť, Maďarsko
Úmrtie čoskoro
Výška 164 cm
Váha 72 kg
Známa vďaka Spevu v spodnom prádle
Manžel Žije, ale nie s ňou.
Deti Dve
Príbuzní Madonna, Amy Winehouse, Lady Gaga
Podpis Britneyspearssignature
Webstránka www.britneyspears.com

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Britney Spears (alebo tiež Ritný Spears), je známa americká celebrita, speváčka, luxusná prostitútka a tanečnica. Má za sebou 89 úspešných singlov, z nich až v troch - naozaj ona spievala.

Životopis Edit

Osobný život Edit

Povráva sa, že sa narodila v lietadle, ktoré akurát letelo nad Budapešťou. Rodičia sa za ňu hanbia, preto taja svoju identitu. Britney má brata Bryana a mladšiu sestru Jamie Lynn. Brat je podnikateľ, predáva chladničky Hyundai. Jej sestra je rovnako ako Britney, úspešná luxusná prostitútka a dokonca aj herečka. Prvý krát otehotnela už v 17tich, čiže bola šikovnejšia než Britney, ktorá otehotnela až v 23 rokoch.

Začiatky Edit

Britney dala v pubertálnom veku prednosť gymnastike, pred učením. V gymnastike bola výborná, vedela spraviť špagát a prisať sa k podlahe tak, že keď ju tréneri zodvihli, tak spolu s ňou zodvihli aj niekoľko parkiet. Britney bola vynikajúca gymnastka, vyhrávala rôzne súťaže. Pôsobila v miestnej tanečnej revue. Keď mala osem, mala sex s kňazom baptistického kostola, ktorý ju neskôr doporučil na konkurz do akéhosi Mickey Mouse Clubu, čo bol niečo ako striptíz-bar, pre kňazov. V Mickey Mouse Clube sa stretla s ďalšími začínajúcimi hviezdičkami ako sú napr. Justin Timberlake, Christina Aguilera. Napriek tomu, že bola vtedy veľmi mladá, všimol si ju agent z New Yorku. Potom tri roky navštevovala v New Yorku tanečnú školu a pôsobila v televízii v niekoľkých nekomerčných reklamách a v ilegálnom porne.

Britneycry

Britney protestuje! "I cant help the way I feel."

Kariéra Edit

Britney sa stala ikonou americkej teenage Pop hudby, vďaka legendárnym singlom ako "Baby rape me one more time", "Oops.. I did coke again", "Condom-overprotected" a "Stroker". Natočila dokopy 24 videoklipov, každý v cene jedného šatníka Nory Mojsejovej. Vždy sa naplno venovala speváckej kariére, a ako správna, luxusná prostitútka, nikdy nenatočila porno. Jej spevácka kariéra - dá sa povedať - trvala 10 rokov, presnejšie od roku 1996 do roku 2006, kedy porodila svoje prvé dieťa. Spolupracovala s kapacitami, ako napr. Christina Aguilera, Madonna, Otto Weiter, Olympik, Braňo Mojsej, Amy Winehouse a DJ Bobo.

Koniec Kariéry Edit

Bol prudký. Potom, čo porodila deti sa rozišla s manželom a už nikdy viac nespievala, musela čistiť toalety aby si zarobila na drogy. Pokúsila sa o comeback, ten sa jej však nevydaril pretože medzičasom pribrala 30 kíl a zostarla o 10 rokov. Po vypískaní sa vrátila späť k čisteniu toaliet.


Popeblues Hudobné skupiny (nie Metalové)
Bodom from childrenBuran BuranBurzumČechomorDead KomunistsDeathly eyesDepressive DirectionsGrín DejH16JakačiJoy DivisionManic Street PreachersNazarethNemŕtvy či neživýOlympikPeking PensionPil PivoSuper Bomb TrioTublatankaVeverička z MarsuVidlán
Tí, čo spievajú
50 KorúnAmy WinehouseBritney SpearsLady GagaDávid HajzelhófMartin KittnerKukoNemŕtvy či neživýJožo GaRagueVkeli KlaksónElvis PresleyKarel GottMichael JacksonBranislav JobusRobo KazíkEva MázikováPeter StrašákJozef PáterovičRihannaHelena von Dráčková
*** Bonus ***