FANDOM


"Turisti robia bordel, kde to len ide!!!"

- Jack Bauer

"ATF chráni našu vlasť pred nebezpečenstvom, ako sú turisti. Aj tak nám neprinesú ropu, čiže žiadnych turistov nepotrebujeme."

- George W. Bush
CTU (Counter-Tourism Unit), známa aj ako ATF (skratka Anti Tourism Force) je tajná služba bojujúca proti nebezpečným tvorom - turistom.
38608953 oz terror1 ap300

ATF zatýka turistu

Vznik Edit

ATF založil svetoznámy agent Jack Bauer v roku 1983. Dôvodom vzniku ATF bolo, že okolie Bauerovho domu ktosi sústavne znečistoval rôznimi odpadkami a aj fekáliami. Najprv si to odniesli jeho susedia, potom ale zistil, že to majú na svedomí zahraniční turisti.

Spôsob operácií Edit

ATF sa sústredí na tieto skupiny ľudí:
050912-F-0000H-188

ATF zatýka turistov v hoteli

 1. turisti
 2. turisti, čo znečisťujú okolie
 3. turisti, čo neznečisťujú okolie
 4. turisti, čo vyzerajú, že znečisťujú okolie
 5. turisti, čo vykonávajú potrebu mimo záchodov (napr. na historické pamiatky)
 6. turisti, čo navštevujú historické pamiatky
 7. japonskí turisti

Ak turistov prichytia pri čine, celú skupinu vykážu z krajiny. Ak im vinu nemôžu dokázať, spustia vyšetrovanie podobné policajnému. Okrem toho hromadne zatvárajú zábavné parky, historické pamiatky atď.

Bird hand
>>Príde turista a prdne si<<


Najznámejšie operácie Edit

ATF vykonali nespočet operácií, avšak najznámejšie sú tieto:
OCPA-2005-08-24-150321

ATF pri útoku na autobus

 • 25. jún 2005 - hliadka ATF zastavila autobus, pretože jeden z turistov močil na jeho koleso. Koleso zabavili ako dôkaz a vzali ho na expertízu, ale turistom nezabezpečili odvoz. Potom ich ale zatkli za znečisťovanie životného prostredia, pretože počas čakania chodili konať potrebu do blízkych kríkov.
 • 2. júl 2005 - v nemenovanom zábavnom parku ATF zatkli turistu, ktorý hodil šupku vedľa koša namiesto do koša. Mal iba to šťastie, že to bola iba šupka a nie šupa! Odsúdili ho na dvadsať (číslo) rokov väzenia za verejné ohrozovanie.
 • 10. máj 2006 - ATF v noci zaútočila na pozície turistov (čiže campingový tábor), ktorí táborili v lese. Turistov zatkli až po dlhom a ťažkom boji.
 • 4. august 2006 - komandá ATF obsadili jeden Disneyland, všetkých turistov vyhnali a hneď aplikovali chemický posyp a celý zábavný park vypálili a zrovnali so zemou. Vedenie ATF uviedlo, že zbúranie tohto parku bolo nutné, aby už nelákal turistov. Darmo: už tam mali hniezdo a niekde museli mať nakladené vajcia.

Pôsobiská Edit

040220-F-2807D-018

člen ATF sa blíži k jednému z hotelov počas operácie Upratovač

ATF pôsobí všade, kde sa vyskytujú turisti, napr. v zábavných parkoch, plážach, historických pamiatkach, atď. Operuje zatiaľ len v USA, pretože v ostatných krajinách sú turisti potrební ako zdroj príjmov. V krajinách tretieho (prvočíslo!) sveta a vo vojnových oblastiach slúžia ako rukojemníci na výkupné a ako materiál na zachytávanie projektilov a iných nábojov.

Komando Necyklopédie
800px-DM-SD-04-00770 Al SrajdaASScorpCIACTUDomobranaFBIHamasIT-aci z MSKBSКГБMossadNATONámorníctvo RaptoruNCISPolicajtCestný radarSISSlovenská Antiškolská SkupinaTeroristaVojak 2615.69img35g1