Dcéra

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie

"Kríza mileneckého vzťahu nastáva v okamihu, keď dostanete zálusk na dcéru svojej milenky."

- Richard Aldington
Dcéra
Dcera
Typická dcéra.
Female Icon svg

Dcéra, prezývaná aj dcérka, dcérenka alebo papľuha nevďačná je typ ľuda, ktorý vznikne krížením matky a otca, keď chromozóm X predbehne chromozóm Y. V mladšom veku patrí k živočíšnemu druhu decko, neskôr sa postupne transformuje v ženu. Túto zmenu sprevádza na rozdiel od syna rast pŕs a rite. Na žiadosť LGBTI dodávame, že v tomto veku môže občas dôjsť k premene dcéry na muža, hermafrodita, lesbu alebo buzeranta, v čom jej netreba brániť[1]

Nie každá dcéra má otca, lebo tento zvláštny živočíšny druh sa často vyznačuje neschopnosťou postarať sa o svoje mláďatá a uprednosťňovaním zábavy a kuriev pred rodinným životom.

Tak ako všetky poddruhy z kategórie žena, aj dcéra sa vyznačuje veľkou citovou labilnosťou, rýchlym striedaním nálad a dupkaním nôžky pred výkladom s oblečením.

[upraviť] História

Dcéry tu boli odnepamäti a sú neodmysliteľnou súčasťou histórie. Vždy mali pozitívny vplyv na vývoj ľudstva, o čom svedčí už ich zmienka v Starom zákone, keď Lótove dcéry, z nevyhnutnosti, splodili decká so svojím vlastným senilným otcom po tom, čo sa ich matka zmenila v soľničku a ostatní ľudia c regióne boli anihilovaní. {zdroj: Sodoma Gomora}

[upraviť] Druhy dcér

[upraviť] Márnotratná dcéra

V poslednej dobe vedci uvažujú o tom, že tento druh oficiálne zrušia, pretože sa má za to, že každá dcéra je márnotratná, preto to nemá význam.

[upraviť] Nevďačná dcéra

Po márnotratnej dcére ide o najrozšírenejší druh dcéry všeobecne. V našej zemepisnej šírke má takisto veľmi bohaté zastúpenie. Nevďačná dcéra sa vyznačuje hlavne odmietaním navštevovať svoju matku každý víkend a tiež odmietaním jesť jej makové buchty.

[upraviť] Depresívna dcéra

Táto dcéra je väčšinou zástankyňou štýlu EMO. Jej umelecké nadanie sa ventiluje formou selfies.

[upraviť] Vývojové štádiá dcéry

Dcéra prechádza rôznymi vývojovými štádiami, jej premenu dobre dokresľujú nasledujúce obrázky:

[upraviť] Vzťah dcéry k matke

Vzťah matky a dcéry je odjakživa veľmi komplikovaný. Príčinou je, že mamka niečo má a schovala to do sena. Dcéra to nikdy nevie nájsť a tým sa zvyšuje jej podráždenosť a papuľnatosť.

[upraviť] Poznámky

  1. Kresťanci občas na zabránenie premeny využívajú ružencové maratóny, exorcizmus a narcizmus.
Russov-Lev-Birth-from-series-Till-Eulenspigel-rus05bw
Rodina
Stará mať
Otec Krstný otec Matka
Muž Decko Žena
Svokra
Manželstvo
Manžel Manželka
Pes Mačka
Papagáj Korytnica
Narodenie
Chlapec Dievča
Syn Dcéra
Brat Sestra
V iných jazykoch