Donald Trump

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie
Káčer Donald Trumpeta
Trumpeta

„Postavím veľký múr...“
Narodenie 14. jún 1946
Tijuana, Mexiko
Úmrtie až po Hillary...
Kýbel Mexičanov
Váha neváha
Známy vďaka krivej hube a tiku v prstoch
Manžel Neznámy
Manželka Dvakrát taká neznáma
Deti malé trumpetky
Príbuzní mexičania
IQ 0
Webstránka americkykokot.us

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie


Donald Joe Trump, známy aj ako Amík, Ochranca, Dotard Trump alebo aj Defnald Trump, ale aj vadne označovaný za Nazitrumpa je americký politik, staviteľ a spasiteľ. Bojuje proti známej škeriacej sa, rasistickej, deštruktívnej a hlavne nemastnej Hillary Clintonovej. Jeho pseudoným je Harbert Strumpf.

[upraviť] Ako sa narodil

V šesťdesiatich rokoch 20. storočia bol svet na tom dosť zle. Chudobný a nechutný, Nacizbavený. A tak sa v nebi rozhodli traja spasitelia: Adolf Hitler, Vladimir Lenin a najsvätejší Ivan, nesprávne popisovaný ako Hrozný (on si iba robil svoju povinnosť), že stvoria spasiteľa, ktorý sa obetuje, pôjde na zem, zbaví ju Číny, Kórei a Mexika, založí sektu a postaví svet na nohy. No keďže svätý Peter má autizmus, nedovolil im na zem poslať dospelého človeka, ale iba dieťa. Tak vytvorili dieťa sväté, strapaté, mastné. Zoslali ho do rodiny Trumpovcov, kde im prikázali veriť v neho a každý večer, keď zaspí, mu potrieť hlavu maslom, aby bol dostatočne mastný.

Little-jesus

[upraviť] Ako sa dostal k peniazom

Trumpovci vlastnili staviteľskú firmu, v ktorej sa Donald naučil podnikať. Nie, robím si srandu, podnikateľstvo mal vrodené, v tej firme si iba privyrábal. Pomocou magickej sily Troch Spasiteľov sa stal miliardárom a vlastníkom mnohých budov (Trump taj mahal, budova sekty Tump is love, Strumpf is life).


[upraviť] Kandidatúra na prezidenta

Od Troch Spasiteľov dostal pokyn, že už môže vyplniť svoje poslanie. A tak začal prehlasovať správne názory o nebezpečenstve z Mexika a z Kórei. Jeho popularita ako zázrakom rástla.Ľudia mu verili, lebo vedeli, že hovorí správne a zbaví ich teroru. Avšak utečenci už začali prevládať v niektorých mestách a domysleli si, že Trump sa snaží zbaviť sa ich diktatúry. Pokúšali sa to urovnať, ale my veríme, že spasiteľ vyhraje a príšera a peklo Hillary bude môcť banovať, že žiadny cudzí štát nedostal nadvládu nad slobodnou Amerikou