E-mail od SAS

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie

Dňa 31.7. 2007 prišiel do redakcie Necyklopédie e-mail, v ktorom určití vedúci členovia SAS ostro kritizovali zverejnenie ich niektorých osobných údajova fotografií napriek tomu, že ich identita zostala utajená. V e-maile sa okrem iného vyhrážali autorovi článku o SAS fyzickou likvidáciou a útokom na redakciu. Preto sme boli nútení ich opisy stiahnuť z článku. Zaujímavé je, že ostatným vodcom SAS zverejnenie neprekážalo.

[upraviť] Obsah e-mailu

E-mail obsahoval extrémny počet vulgarizmov, ktoré sme starostlivo cenzurovali. Tu je jeho obsah:


Vy jedni *********** ******* ****** ***** ***** ****** ***** čo ste si to **** ***** **** dovolili?! Osobne ***** ***** ****** ****** a *** ******* ***** ** tú vašu ****** ***** redakciu!!! Vy ****** ***** *** *****!!! A ty jeden ****** ***** ****, čo si to tam písal!!! Osobne ťa ********** ******* **** **** nožom! Ty **** *** ****** *****!!! Pre mňa si len ****** a *****!!! ***** jedni ****! Takže, ak to stadiaľ ********** preč, tak ***** ***** ***** ***** ***!!! Pochopili ste? Vy ****** ***** ****!!!

—Popísaní **** a *****


Všimnite si, že autori omylom namiesto ``Podpísaní`` napísali ``Popísaní``...

[upraviť] Reakcie

"Neviem, čo to do nich vošlo! Strhnem im to z platu! Ak to spravia ešte raz, majú padáka!"

- Fero, vodca SAS

"Ak to ešte raz spravia, tak už im nikdy ********** ******! Porušili základné pravidlo SAS, a to, že nebudú agresívni voči nikomu inému, ako školám!"

- Mac, vodkyňa SAS

"Neviem, čo im na tom prekáža! Nikto predsa z krátkeho opisu a nezreteľnej fotografie nezistí ich identitu!"

- KJ, vodca odstreľovačov SAS


"Ak sa budú takto vyhrážať a urážať hockoho iného, okrem občanov jednej určitej národnosti, prestanem im dávať peniaze! ****** jedni! "

- Ján Slota


"Budeme opatrní a budeme nosiť neprieserné vesty a zbrane!"

- Šéfredaktor Necyklopédie


[upraviť] Rekord

Tento e-mail bude zapísaný v Knihe slovenských rekordov ako e-mail s najväčším počtom vulgarizmov písaný v slovenčine. Odborníci sa zhodujú, že viac vulgarizmov obsahujú len piesne kapely Contrafuckt.

[upraviť] Necyklopédia vyhlasuje pátranie!

Terrorist

Vzhľad páchateľa. Ak ho spoznáte, udajte ho jednému zo správcov

Krátko po doručení tohoto e-mailu sa štábu Necyklopédie podarilo získať fotografiu jedného z jeho autorov (fotografia vpravo). Ak sa vám ho podarilo identifikovať, napíšte prosím jednému zo správcov Necyklopédie a udajte identitu a bydlisko páchateľa. Okrem mena a adresy môžte zadať aj:

  • Vzhľad
  • Vek
  • Telesné miery (výška, hmotnosť, počet chlpov na tele atď.)
  • Výška majetku
  • čokoľvek, čo chcete

[upraviť] Odmena

Za pomoc môžete dostať hodnotné vecné ceny v hodnote 200 Sk a doživotný voľný vstup do Necyklopédie (vstup je síce voľný, avšak sa uvažuje o platení poplatkov, podobne ako pri porno stránkach siete Pi-Jano!).

[upraviť] Osud páchateľa

Po odhalení jeho identity páchateľa zatkne Komando Necyklopédie a odovzdá ho ATF a NCIS, pred ktorými bude označený ako gastropatický turista kradnúci vence z cintorínov. Následne bude súdený na súde, ktorého predsedom bude Jack Bauer, ktorý rozhodne o jeho ďalšom osude. Kolegovia z SAS mu však nepomôžu, pretože porušil jedno zo zásadných pravidiel. A majetok dotyčného prepadne v prospech Necyklopédie.