FANDOM


Emuš
Emo emu
Samec emuša

Kultové zviera Emákov.

Toto je rešpektovaný Necyklopedický živočích

Emuš (hebrejsky Emu) je pštros ktorý žije v Austrálii. Austrálčania chcú byť originálni a tak si kúpili od vesmírnych ľudov pštrosy, ktoré sa od pštrosa líšia iba pôvodom a názvom. Teraz sú z tej originality šťastní a skáču jak skakalkové JoJo. Čoby len oni! Aj vajcia im už od toho skáču!

Popis Emuša Edit

Emuš je vysoký, asi päť (prvočíslo!) metrov, má dve osem (číslo) metrové nohy ktoré má vystreté aby bol vyšší a nakoniec ma pštrosiu hlavu. Na hlave má kačací zobák, kačacie oči a tigrie zuby. Na nohách má psie laby a sem tam za 5-6 rokov sa vyskytne jedno pierko. Emuš je tučný a vedcom sa nepodarilo zistiť prečo, keďže žerie iba trávu a z tej sa údajne chudne.

Výskyt Emuša Edit

Emu žije v Sydney, Melbourne a ostatných mestách Austrálie. Chová sa v Rómskych osadách do nedeľnej polievky. Tiež sa vyskytuje v Košických a Bratislavských lesoch, keďže často uteká zo ZOO.

Názov Emuša Edit

Názov „Emuš“ znamená Emocionálne mozgové utrpenie škody. Od toho pochádza názov choroby EMO- Emocionálne mozgové ochorenie, ktoré sa vyznačuje znížením inteligencie na úroveň Emuša.

Obrana Emuša Edit

Emuš sa bráni zastrčením hlavy do piesku, ak má dostatok času tak aj celého tela. Ak je v ZOO s kamennou podlahou tak sa bráni kopaním a útekom.

Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDelfínDikobrazDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHrochHyenaChameleónJóžin z bážinJežkoKomárKopytníkKrokodílKrtkoKruté jablkoLabuťLevĽudoMačkaOtravník obyčajnýMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMravceMyšMuchaOpicaOsaPavúkPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesSarančatáSlonSomárŠakalŠkrečokŠvábTchorTigerTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVošVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

Petrmnam

Jedlé
BaranBizónyDiviakJeleňJelenček africkýChobotnicaKačicaKamzíkKôňKorytnicaKozaKravaOvcaPotkanPrasaPrasopesRybaRakSarančatáSliepkaSlimák záhadnýŠmolkoviaTuleňÚhorVtákZajac

Húpací koník