Gay

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie
Varovanie!
Tento článok je pravdepodobne príliš vulgárny. Ak ste slabšej povahy nečítajte ho. Lips
Ak ste zdatný v písaní pomôžte Necyklopédii upraviť jeho obsah tak, aby nestratil svoj význam.
Bushtrio

Americký sendvič

Gej (gáj, z pôvodného gay, v anglosasčine, čo je degenerovaný germánsky jazyk, roduverní Slovania odporúčajú používať radšej balkánsky výraz Peder) označuje radostného človeka. A to takého, ktorý svoju radosť vie predať ďalej. Teda je rád, keď dáva. Najbližší slovenský výraz tomuto výrazu je radodaj. Tento výraz pôvodne označoval rovnako muža ako ženu, ktorý sa oddával promiskuite. Ako sa Viktoriánska éra blížila ku svojmu záveru, posúval sa význam z radodajky na prostitútku (pre ženy) a z figliara na gaya (pre muža).

If male homosexuals are called „gay“, then female homosexuals should be called „ecstatic“.

—Shelly Roberts

S príchodom veku vodnára (vo Formanovom filme Chlpy Vlasy), sa gay stal synonymom buzeranta (spolu s bratmi čechmi u nás sa používa ich pekný výraz buzny). Optimizmus však buznám nevyprchala, lebo veria že po človeku ostane ešte niečo iné, ako potomstvo (ktoré sa snažia adoptovať).

[upraviť] Typy gejov

Všeobecne sa gejovia (podobne ako lesby) rozdeľujú až na päť možných typov podľa úlohy, ktorú hrajú v sexuálnom vzťahu:

  1. Submisívny buzerant (zvaný buzerant žena) - To sú tí, ktorí ktorí sa nechajú klátiť do riti (tiež zvaný Uke ) . 90% týchto jedincov sa oblieka/správa ako ženy a sú na to hrdí/é.
  2. Dominantný buzerant (zvaný buzerant muž) - To sú tí, ktorí dávajú do riti submisívnych buzerantov (tiež zvaný seme) . 90% týchto jedincov sa snaží posilňovať - budovať svoju postavu, pretože chcú byť "poriadnymi" chlapmi. Mnoho týchto jedincov si alebo holí komplet celé telo, alebo si ho neholí vôbec a tvár im zvyčajne zdobia hrubé húževnaté buzi-fúzy. Ďalším spoznávacím znamením môžu byť slnečné okuliare a nohavice z kože.
  3. Pasívny buzerant - to sú tí, ktorí sa len obliekajú ako ženy, no robia to potajomky. Svoje orgie konajú len v súkromí a sú radi/y, keď verejnosť nevie že sú to buzeranti. Väčšina pasívnych buzerantov má vek nad 40 rokov.
  4. Aktívny buzerant (Aktivisti) - sú rovnakí ako pasívni, až na to, že aktívni buzeranti sa usilujú o lepšie životné podmienky pre homosexuálov.
  5. Vyjebaný buzerant - to sú tí, ktorí sa nachádzajú vo všetkých štyroch vyššie uvedených skupinách.

Nenápadný buzerant- Zvyčajne nosia xxl bundy,dlhé nohavice a rovné šilty.Ale ide čisto len o psychyckú poruchu ktorou trpý každý jedinec počúvajúci Riťmusove pesničky Typy gejov sa môžu kombinovať, no ak niekomu diagnostikujú všetky štyri typy, hovoríme vždy len a len o Vyjebanom buzerantovi. Tento druh homosexuála je spravidla ojedinelý, no homosexuálni jedinci môžu počas svojho života dospieť do bodu, keď sa budú nachádzať vo všetkých piatich skupinách (Sub, Dom, Pas, Akt). Medzi propagovaných buzerantov na Slovensku v súčasnosti patria Paviel Rochnyak a Mário Toráč.

[upraviť] Filozofia

An asshole is an asshole

Mr. Brooks

Byť gej je sociálny prejav, je teda verejnou reprezentáciou niečoho, čo priami (streight) nevidia radi. Touto nerado videnou neverejnou reprezentáciou buzerantstva je riťomilectvo. Inklinácia k anusu môže byť znázorňovaná rôzne.

[upraviť] Staroveké aplikácie

Templars

Sexuálne praktiky Teplárov boli vyobrazené dokonca na ich pečati

Riťomilectvo bolo, historicky, súčasťou kultu všetkých teokratických spoločenstiev. Významným sa stalo v antickom grécku, kde študent fyzicky dokazoval svoju náležitosť k tútorovi: ako Platón Sokratovi, Aristoteles Platónovi a Alexander Aristotelovi. Antika otvára koncept romantickej lásky, ktorú môže cítiť iba riťomil k riťomilovi. Po vynáleze kresťanstva sa táto filozofia presunula najmä za múry kláštorov.

Antické riťomilectvo je nevyhnutným predpokladom kalokagátie, z ktorej vychádza snaha o metafyzickú vyrovnanosť medzi na červeno kvitnúcim ritným venčekom a mocným duch-hovnom. Výsledkom je ideál nadradeného bojovníka, ktorý vie semená poznania rozsievať i prijímať.

V stredoveku prerástol tento ušlachtilý kult do tzv. riťjarstva, snažiaceho sa pomocou tzv. svätého srálu (čo je vlastne Ježidov nočník) povzniesť všeľudské duch-hovno k výšinám kozmického análu (cieľ bol dosiahnutý iba čiastočne). Jedným z najvýznamnejších gejov stredoveku bol, popri väčšine pápežov,maďarský panovník Gejza (v niektorých transkripciách aj Gayza), ktorý sa už v tých dobách za svoju filozofiu nehanbil. Negatívne preslávený bol aj Gay z Gaysborne, nepriateľ Robina Hooda. Legendou sa stali Riťjari Teplárskeho rádu, ktorí jazdievali dvaja na jednom koni, ten zadný nalepený na riť svojho partnera.

V Japonsku sa zas už v stredoveku stretávame s povolaním gejše (gaysha), ktoré dnes už vykonávajú ženy, čím sa duch-hovný rozmer vytratil. V stredoveku však, samozrejme, mohli byť gejšami iba muži, teda geji.

[upraviť] Novoveké aplikácie

Málokto si dnes uvedomuje, že lietadlo, ktorý zhodilo prvého atómového bimba zhodeného na Hirošimu nie náhodou niesol názov Enola Gay. Týmto aktom dali novodobí americkí riťjari najavo svoju dominanciu nad japonskými gayshami, ktorá pretrváva dodnes.

[upraviť] Súčasné aplikácie

Keďže, po smrti boha, teraz žijeme v symbolickom svete relatívneho duch-hovna, mení a vymieňa sa tradičná rola aktívnych a pasívnych hráčov. Kým v staroveku, bol podriadený gáj najmä mrdaný do riti, čím prijímal poznanie, v súčasnosti sa do nej tlačí (nosom), aby sám vysal, čo potrebuje. Ritné Rituálne riťomilectvo sa tak stalo symbolickým doplnkom pracovného (kariérneho) postupu, vo všetkých sférach nevyhnutných pre chod spoločnosti.

Bisexuality immediately doubles your chances for a date on Saturday night.

—Woody Allen


[upraviť] Spoločenstvá a komunity

Riťomilné veselie sa okrem nevyhnutných pracovných aplikácií prejavuje aj výskytom v záujmových združeniach. V týchto sa skupinky radostných chlapov vzájomne tešia zo života.

[upraviť] Šport

Pri tzv. športe sa množstvo riťomilov preteká v snahe ukázať čo je v nich. Po deklarovanom víťazstve sa oddávajú radovánkam. Šport bol odjakživa takýmto nástrojom uvoľnenia. Príkladom sú napríklad Olympijské hry alebo Aztécke riťuálno-športove festivaly. Dnes je obľúbeným športom veselých chlapákov najmä ball-fút, vodné pólo a golf.

[upraviť] Tajné spolky

Vštky tajné spolky sú á priori riťomilné. Príkladom je homosexuálne orientované hnutie vyholencov -- skinheads. Takéto združenia zastrešujú zväčša intelektuálne händikepovaných jednotlivcov, ktorý tiež potrebujú pomocnú ruku, aby mohli uľaviť svojmu genitálnemu napätiu. Z mimoeurópskych tajných spolkov možno spomenúť islamistické chlapácke združenia (Ritný džihád) operujúce najmä v Sýrii, kde riťuálne súlože sú nevyhnutnou podmienkou pre vstup do veselého klubu samovražedných atentátnikov.

Homosexuálne založené mužné spolky (bräderbunden) v niektorých krajinách prerástli do inštitucionalizovanej podoby. Príkladom je napríklad rabínske chlapácke spoločenstvo.

[upraviť] Pop-kultúra

Najúdesnejšou pop-buznou je nepochybne Boy George. Homosexualitu idealizuje vo svojich skladbách skupina Karpina (legendárna je skladba JPG). Voľným okom však možno badať, že riťomilstvo je v pop-kultúrnych kurhoch skôr kariérnou nevyhnutnosťou, než estetickou preferenciou.

[upraviť] Galéria

[upraviť] Choroba a liečba

Riťomilectvo je kultúrny fenomén, napriek tomu sa však nájdu neriťomili, ktorí sa snažia homosexualov liečiť, alebo aspoň diagnostikovať. Vďaka trvalému prísunu gejov do lekárskych komôr sa podarilo tento fenomén vyškrtnúť ešte v minulom storočí zo zoznamu chorôb svetovej zdravotníckej organizácie.

[upraviť] Známe buzny

Boy George, USA - notorická buzna
Kundolíza Rajsová, USA - onehda ministerka zahraničných vecí
Paviel Rochnyak, Ukrajina - veľká celebrita hodná záujmu vrejnosti
Róbert Gazdík - profesionálny pritrtkávač, riťolez, vtierka a buzna jak vyšitá
Justin Bieber, Kanada kanadský spevák či speváčka, ktožehovie a buzna

[upraviť] Literatúra

Neuverite1né dobrodružstvá princa Riťkomila a jeho zbrojnoša Honibrka. Dobrodružný príbeh, priam adventúra o objavovaní gayklubov na poľsko-maďarskom pohraničí. Vydalo vydavateľstvo Dildíček a latex.

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

August porn
Sex symbols

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť