Homosexualita

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie
Necyk

Toto je seriózny článok Necyklopédie!!!
Tento článok bol označený komunitou za seriózny článok. Je natoľko kvalitný, absolútne seriózny a pravdivý, že sa mu dostalo cti byť na jej Hlavnej strane. O ďalších serióznych článkoch sa rozhoduje tu.

Gold piece


020

Sympatický mladý muž, postihnutý homosexualitou.

"Lesby a gejovia sú takisto menšina ako aj Rómovia"

- Peter Pollák - vládny splnomocnenec pre rómske komunity - na Dúhovej Prajde

"Gey, Sergey"

- agent 008

"Hovno gey,.....obyčajný buzerant to je..!"

- Otec o synovi

Homosexualita je mentálna porucha porucha tepelnej orientácie, ktorá sa stala populárnou u mladých ľudí v 70-tych rokoch, potom, čo Elton John vydal piesne "Rocket man" a "Tiny dancer". Nepoznáme presný deň, kedy homosexualita vznikla, isté len je že to nemohlo byť pred veľkým treskom a že pravdepodobne vznikla v noci. Na svete to funguje tak, že niektorých jedincov (ľudia, zvieratá, dokonca aj niektoré rastliny) viac priťahujú jedinci rovnakého pohlavia ako sú oni sami - vtedy sa jedná o homosexuála.

Homosexuálnym môžu byť jak samci (pozri gay), tak samičky (pozri lesba):

  • Nad lesbami sa až tak verejnosť (okrem religionistov) nepohoršuje, pretože pohľad na lesby vykonávajúce sex je zväčša príjemný, až dráždivý, viď galéria pod článkom.
  • Na sexuálny styk gayov nie je pohľad verejnosti až tak pozitívne dráždivý. Skôr ide o dráždenie negatívne, viď galéria pod článkom.

[upraviť] Definícia

Nespochybniteľným faktom je, že istých jedincov priťahujú iní jedinci rovnakého pohlavia, opačné pohlavie ich sexuálne neuspokojuje. To má za následok to, že sa jedinci ďalej nemôžu rozmnožovať, preto s istotou môžme povedať, že homosexualita nie je dedičná/resp. sa ďalej nededí.

Bird hand
>>To ti je taká veľká láska, že ani srať nemáme kedy<<


Homosexualita je mozgová anomália ktorá vzniká u mentálne slabších jedincov v pubertálnom - až postpubertálnom veku. Môže to byť spôsobené aj tým, že tvory detského veku sú viacej naklonené deckám rovnakého pohlavia a do určitého veku sa k opačnému pohlaviu správajú chladne až nevraživo. Asi 4% populácie tento postoj zostane aj po tom určitom veku a tak sa dá povedať, že sa v tomto smere u nich vývoj zastavil.

Homosexualitu sprevádzajú zvyčajne aj choroby ako anorexia, ženskosť, negritída, kokotnosť, kurtizánstvo a fašizmus, v zrelom štádiu tiež syfilis či AIDS. Homosexuála spoznáte na prvý pohľad, podľa jeho správania, hlasu a výzoru, ktorým sa snažia čo najviac napodobniť opačné pohlavie.

[upraviť] História homosexuality

Homosexualita existuje od vzniku človeka ako takého. Preto nevieme presne datovať vznik homosexuality. Pravdepodobne existuje odpočiatku, ako nasvedčuje pôvodný názov našej planéty: Gaya. Za najneskorší možný dátum vzniku dnešnej homosexuality sa vo svete považuje za deň, keď sa na hudobnej scéne objavila populárna a disko hudba.

[upraviť] Počiatky

Je známe, že už v minulosti ľudia mávali sexuálne pomery s inými ľuďmi rovnakého pohlavia, napr. vo väzení, v námorníctve, v kasárňach, v sprchách niektorých zariadení... Aj preto nevieme presne povedať, kedy homosexualita vznikla, preto sa vedci dohodli, že existuje od vzniku ľudstva.

[upraviť] Vznik u človeka

Vedci tiež zistili, že homosexualita u človeka vznikne počas života, človek sa nenarodí ako homosexuál. Spravili pokus s dvoma (2 je prvočíslo) heterosexuálnymi opicami. Nechali ich osamote v jednej klietke, tento pokus opakovali na ďalších pároch heterosexuálnych opíc. Neskôr zistili, že zhruba do 10 až 12 mesiacov si tieto opice navzájom vyfajčia kokoty. Jedinec sa preto nesmie nachádzať dlhšie ako 10 mesiacov v prostredí, v ktorom sú len ďalší jedinci toho istého pohlavia, spôsobuje to mozgovú anomáliu, ktorá sa začína erekciou a končí sa boľavou riťkou.

Samozrejme, že existujú aj ďalšie faktory, ktoré spúšťajú mozgovú anomáliu menom homosexualita - no vedci ich stále len skúmajú. Liek zatiaľ neexistuje, no údajne pomáha religionistika, aplikovaná nonstop niekoľko rokov. Jedinec však po liečení religionistikou ostáva zdegenerovaný a zmätený, preto mu hrozia iné ochorenia. Takáto liečba je teda neefektívna.

[upraviť] Dúhový príde

"Vyliečil ťa ten nový psychiater z pomočovania?"

- Priateľ 1

"Nie. Ale naučil ma byť naň hrdý!"

- Priateľ 2

Keďže sa homosexualitu nedarí liečiť, doktori sa báli trestu, a preto presvedčili homosexuálov, že na svoju inakosť, tzv. neheterosexualitu, majú byť hrdí. Táto psychoterapia sa ujala, čo sa prejavuje najmä organizovaním pochodov fešáčikov odetých v latexe, ktoré nazývame Dúhový príde (podľa niektorých lingvistov je správnejšie to nazvať Dúhová prajda, názov Termálny prd sa považuje za ofenzívny). Kotlebovci sa zvyčajne snažia súčasne (a neúspešne) zorganizovať pochod Dúhový odíde.

Tieto pochody pomáhajú širokej verejnosti pochopiť, že tí homosexuáli sú ľudia ako my, akurát, že nie sú celkom normálni.

"Je pravda, že Pjotr Iljič Čajkovskij bol homosexál?"

- Otázka - pre Rádio Jerevan

"Je. Ale nielen preto si ho ceníme."

- Rádio Jerevan

[upraviť] Galéria

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

August porn
Sex symbols

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť
20110414071335!Puccini Choroby Migrena
Akútny zápal sviečokAlkoholizmusBarbaricitidaBurčákový nosČechomorDebilEMOGastropatizmusHomosexualitaKleptomániaKokotnosťLamerstvoMor ho!NedojebanitidaNegativizmusNegatívna energiaNegritidaNevinofobiaParanojaPohlavné chorobyPrasacia chrípkaRakovina prstovRosamunde PičerováRusifilitídaSamovznietenieSelfieSyndróm extrémneho pičovaniaSocializmusVýmelZhubná kefkaZolosynteza