FANDOM


Necyk
Gold piece
lev
Horoskop lev    Lev je známy ako "pokojný agresor", dokáže nedať najavo to, že je rozčúlený. Často sa stávajú prípady, keď sa Lev naserie, tak potichu odíde domov, kde potom môže ventilovať skrytú agresiu tým, že zmláti svoju ženu a deti a začne rozbíjať nábytok v domácnosti. Levi sú však pracovití a čestní. Tiež sú panovační a radi sa predvádzajú. Levi sú zo všetkých znamení najlepšími milencami. Sex s nimi je údajne ako pád zo sto metrovej výšky.. pri sexe ste vydesení, máte husiu kožu, vlasy vám stoja na všetky strany, kričíte ako o život...
Predpoveď na tento týždeň Diva Bloody Mary

Ak si tento týždeň udržíte vnútornú pohodu, tá vonkajšia tak nejak príde sama od seba. Skoro ako keď Petr Novotný prvý krát uvaril mäso psa. Keď veci fungujú, tak proste fungujú a nič sa nemôže pokaziť.

Pamätajte! Najskôr zdravie - až potom všetko ostatné. Ak si potrebujete prdnúť v MHD, spravte to, bontón stranou, zdravie je dôležitejšie.

Muži - Všetko bude v poriadku, nemusíte mať nepríjemné pocity ani z menších nedorozumení, obe strany chápu, že ide len o napätie z prepracovanosti.
Ženy - Predčasné ejakulovanie môžete brať aj ako kompliment.

Mali by ste si vychutnávať, že máte toľko peňazí, koľko teraz máte. Čoskoro o ne prídete.


Naše Projekty: Earthman
Necytaty    Necitáty
Radšej hamovať, ako...
Diva Bloody Mary    Horoskop
Tu je váš osud
Slovnik 2    Neslovník
Zhluky písmen
Necy calendar    Necyklokalendár
Kedy čo je a bolo?