Ivo A. Benda

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie
Ivo A. Benda
Ivo A. Benda

Ivan Benda a idioti, ktorí ho chodia počúvať.
Narodenie 1961
Olomouc, Česko
Úmrtie 2017
sv. Turčiansky Peter, Pluto
Známy vďaka tomu, že je český hip-hoper, emigrant, excentrik a milovník trávy.

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Ing. Ivo Aštar Benda (* 1961 Olomouc -- † 2017 sv. Turčiansky Peter, Pluto), český hip-hoper, emigrant, excentrik. Milovník trávy. Amatérsky hokeista a gynekológ a konštruktér vesmírnych lodí.

Zakladateľ, vodca a autor vesmírnych ľudí, nebezpečnej sekty homosexuálnych vyznavačov diabla.

[upraviť] Junáctvo a mladosť

Od malička Ivka trápili nočné desy, zjavenia neľudských príšer a polúcie. Jeho snový svet skoro prerástol do socialistického realizmu. Červené trenírky a rybacia aróma chlapčenských záchodov Ivka sprevádzali ešte pár rokov. Správny socialistický človek je zberač a jeho kolekciou je množstvo podobností. Generovanie rovnakých patvarov sa stáva pre Iva Bendu nikdy nekončiacim hobby.

Povráva sa tiež, že v mladosti ho inšpirovala idea komunistickej spoločnosti. Neskôr sa stal agentom KGB ako agent provokatér mal vyhľadávať neochvejných nasledovníkov J.V. Stalina.

[upraviť] Osvietenie

Na škodu všetkých, Benda opustil továrne mladoboleslavskej Škodovky, kde obsluhoval bulharský počítač. Na ceste preč (podľa legendy vo vlaku) sa stretol s Milou Drskovou, kraviarkou od roku 1995 blázniacou po vesmírčanoch. Od roku 1997 húlil už aj Ivo.

[upraviť] Úspechy

[upraviť] Zrušenie strašidiel

V r. 2004 Ivo A.Benda inicioval (na požiadanie Aštara Šerana) petíciu za zrušenie strašidiel. Petícia bola úspešná a od uvedeného roku nikto žiadne strašidlo nevidel.

[upraviť] Videá

Ivo Benda - sledovaci systemy01:40

Ivo Benda - sledovaci systemy

Ivo A. Benda - Varuje pred vesmírnou totalitou

  • [1] - Ing Ivan Aštar Benda VS Jan Kraus
  • [2] - "Pre a proti" s Ivom Bendom
Chuckn.jpg

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

Jesus Mugshot.jpg