Jano Trenčansky

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie

[upraviť] Počiatok konca

Jano Trenčansky inak nazývaný aj Aslan sa vyskytol cca deň po smrti Krista (niektorí teorizujú že bol zodpovedný aj za jeho smrť, preto ho občas prezývajú Kresťanský) jeho výskyt bol započatý zrušením jeho Inkognito modu na jeho prehliadači internetov. Po jeho vyhnaný z Jeruzalema a následne aj zo Židovského Impéria sa uchýlil do Konštantínopola (dnes nazvaný Turkmenistan) kde žil až do roku 565, kde bol obvinený za úmrtie Justiniana I. Ale nevedeli že Jano je šibal a ukryl sa v neďalekom meste Thessaloniki kde žil až do roku 860. Ten rok bol pre Jana neúspešný hlavne preto lebo ho chytili ako kradol hrnce do ktorých následne exkrementoval. Bol v cele až do roku 863, kedy bol donútený sa pridať do záhadnej kresťanskej misii.

[upraviť] Príchod Kresťanského na Slovensko

Jano prišiel (Zjavil) na Slovensko a ostal na Slovensku až do roku 1830. Keď sa ocitol na rieke Nitra ho popadla náhla autistická momentka, nazývaná ´´kolotoč´´ a vyjebal sa do rieky, kde ho o pár hodín úporného boja s prúdom ho vylovil zahadný Staronitránsky znasilnovač rýb. V Nitre pár rokov pobudol a stal sa pravým Nitránčanom (teoretici tvrdia, že ako prvý používal spisovnú slovenčinu ako poznáme dnes) potom bol vyjebaný z Nitry, za údajne znásilňovanie rýb. Jano sa vydal na Severo-Zapád, kde po par krokoch si povedal, že sa mu nechce, tak si len tak sadol na kameň a hral sa na mobile (má ho dodnes)

[upraviť] Vznik Lužianok

Po pár rokoch (podla teoretikou to bolo 1000 rokou) bola okolo neho vytvorená Supurbanská area Nitry Lužianky. Jano nechápal, bol mimo ako vždy ale po par kolotočoch sa vrátil do ´´normálu´´. Veľa ludi bolo mimo tiež lebo si mysleli že Jano bol celi čas socha (v ten moment bola údajne rozpustená aj sekta starokrestančanou). Jano sa po par rokoch vyjebal na Zobor. videl záhadne postavy ktoré mleli dajakého divného ľuda. Videl dokonca aj vlajky ktoré ešte nikdy nevidel. Jančino sa vyskytol okolo roku 1830 a ta záhadná postava bola Ľudovít Štúr a tie vlajky boli vlajky Maďarské. Keď sa chcel spítať pána policajta prečo mrzačia toho ľuda tak naňho zahmatlal dajakou cudzou rečou ktorá mu prišla mierne ako mongolčina. Jano nepoznal veľa reči ledva poznal tu Slovensku a Grécku takže bolo možne že si na tu reč len nevedel spomenúť v minulosti mal Menšie nepríjemnosti s Kebab Removeramy a Bulharmy. Jano prenasledoval podla jeho predstav Bulharou až do Mučiarne Lakatozsh kde pri pokuse o omráčenie jedného zo strážcou náhodou prepustil Ľudovíta Štúra. Jana odviezli na Balaton do hradu Zsekejkhurjtvajtratam (podla jednej teorie je to hrad Wolfenstein) kde bol až do roku 1914 od kadial bol poslaný na vojnu do Kaiserreich proti Croissant Empire

[upraviť] Krestanskí a Svetová vojna

Jano moc nebojoval lebo bol mierumilovný človek (a bol aj autista preto mu nedali ani zbraň). Jano sa viacej pokúšal dovolať svojej láske Veronike, Kristažial v tejto dobe ešte neboli vyvinuté také zariadenia aké ovládal Jano a Veronika už bola asi 1900 rokou po smrti. Ale Jano mal velký vplyv na vojnu bez neho by sa na Slovenskom fronte neudržali ani deň (velká čast vojakov bola totiž reformovany starokrestančania alebo novokrestančania)

[upraviť] Jano v dnešných dňoch

Jano po neúspechu vo vojne a aj v láske dostal ´´užasný´´ nápad a to vyvinút novu hru ale Kristažial nevidarilo sa (hlavne preto lebo ju nikto v roku 1920 nemohol kupovat a este bol 1 meter pod blatom). Jana nasli až v roku 1969 pod metrovou vrstvou blata. Po vykopani bol skúmany organizáciou NASA a následne vystrelený na mesiac kde na neho zabudli. Začiatkom roka 2000 ho vrátili do ´´rodiska´´ Lužianok kde žije až do dnes. v dnešnom čase chodí na polytechnickú školu v Nitre kde sa snaží pochopiť ľudské správanie aby sa mohol lepšie asocializovat (Kristažial všetci ho majú za kokota včetne mňa) LE ENDE (Created by Yiff Master a pod velkým vplivom fetu,autizmu a aj AJCu)

Cep de vigne Haluz
Tento článok je príliš krátky na to, aby ste sa z neho niečo dozvedeli, preto mu hovoríme haluz. Keby mal tak o dva centimetre viac, už by haluzou nebol. Ak sa chcete pozrieť na podobné halušky, navštívte túto stránku.