FANDOM


Kokoti
Kokot1 (3)
Kokot1

Kokoti je ľudský druh, ktorý aj napriek prvému zdaniu nemá nič spoločné so sexom, erotikou a ani inou rozkošou. Rozkoš pri stretnutí s nimi nehrozí ani výnimočne. No predsa len asi áno, ale kokoti váš pocit zrejme nedocenia. Pri kokotoch na sto percent platí, že „najväčšia radosť je škodoradosť“. Kokoti sú spoločenská kasta, ktorá by sa teda mohla zaradiť niekde medzi svine, hovädá, kurva a podobné druhy.

Tematika kokotov je vo verejných médiách tabu, a je prítomná prevažne v blogosfére a sociálnych sieťach. Dôvodom je jednoduchý: mainstreamové médiá sú totiž ovládané kokotmi. Kokoti ich vlastnia, kokoti regulujú čo sa objaví na obrazovke a čo nie, a vyhodia všetko, čo nezapadá do ich ideologickej línie a čo by mohlo poškodiť im spriaznených kokotov.

Napriek tomu, že kokoti stoja za všetkými ozbrojenými konfliktmi vo svete, všetkou kriminalitou, všetkými genocídami, znásilneniami a hladomormi, virtuálne neexistujú.

Necyklopédia je však aspom naoko slobodné médium, a existenciu kokotov nijako nezamlčuje. Vedecký tím Necyklopédie preto prináša sériu článkov, ktorých cieľom je detailne priblížiť psychológiu kokotského mozgu, a objasniť špecifiká tejto mentálnej vady.

Terminológia Edit

Kokot je slovo na spodnej hranici spoločenskej akceptovateľosti. Preto napr. moderná biológia označuje sebeckých a antisociálnych jedincov korektným výrazom „Dark Triad Men“, Necyklopédia však v rámci zachovania vedeckej objektivity označuje tieto nemorálne prasatá ich pravým a skutočným menom- kokoti. Antisociálne prejavy kokotov vo vzťahu k okoliu (ako napr. manipulovanie iných ľudí alebo chamtivosť) sú symptómami spoločenskej choroby, ktorú nazývame kokotizmus alebo kokotnosť. Viac o kokotnosti tu.

Pōvod kokotizmu Edit

Napriek tomu, že kokoti sú objektom záujmu mysliteľov už od staroveku a frekventovanou témou spoločenských vied, jeden pohľad na kokotov dodnes kompletne chýbal: historická perspektíva. Až vtedy, keď sa oboznámime s evolučnou históriou kokotov a faktormi, ktoré vyformovali ich skokotené postoje voči ostatným ľuďom, uvidíme kokotov v úplne novom svetle. Prečo v ľuďoch stále prežíva kus nemilosrdnej, vychcanej odpornej vyjebanej hyeny sa dozviete tu.

Výskyt kokotov vo svete Edit

Kokoti sú všade. Vyskytujú sa na každom kontinente, v každom meste, v každom náboženstve a v každej krčme. Zodvihneš kameň, a pod ním- kokot! Kokotizmus je fenomén starý milióny rokov a preto sa vyskytuje v kultúrach po celom svete. Každopádne, jeho vonkajšie prejavy odrážajú lokálne kultúrne rozdiely. Viac o kokotoch vo svete tu.

Študenti stredných a vysokých škôl všeobecne veria, že výskyt písmen v matematike je zapríčinený práve pôsobením rôznych kokotov.

Definícia kokota Edit

Podľa priekopníka kokotológie MUDr. Xaviera Crementa sú kokoti ľudia, ktorí priamo či nepriamo nerešpektujú názory iných a usilujú sa o čo najväčšiu moc nad druhými. Kokot sa delí s ostatnými v štýle “Ty dávaš, ja beriem.” Napriek tomu, že ľudia majú voči kokotom inštinktívny odpor, a každý dospelý človek stretol v priebehu svojho života tisícky jedincov, väčšina ľudí nevie kokota celkom presne definovať. Kto je kokot a ako ho spoznáme, tu.

Niekoľko charakteristických rysov, ktoré sú spoločné všetkým bežným typom kokotov:

  1. slepá sebaláska
  2. dotieravosť, ktorá sa nezastaví pred ničím
  3. arogantné presvedčenie o vlastnej dokonalosti
  4. azbestové nehorľavé svedomie (nebude ich páliť ani v pekle)
  5. pohŕdanie akoukoľvek autoritou
  6. Absolútne odmietanie základnej medziľudskej slušnosti
  7. nemilosrdné zneužívanie nevinných a bezbranných.

Poznámka editora: Neberte tieto slová nijako vážne. Nie je celkom jasné, či aj tieto výpotky nie sú iba dielom jedného z kokotov.


20110414071335!Puccini Choroby Migrena
Akútny zápal sviečokAlkoholizmusBarbaricitidaBurčákový nosČechomorDebilEMOGastropatizmusHomosexualitaKleptomániaKokotnosťLamerstvoMor ho!NedojebanitidaNegativizmusNegatívna energiaNegritidaNevinofobiaParanojaPohlavné chorobyPrasacia chrípkaRakovina prstovRosamunde PičerováRusifilitídaSamovznietenieSelfieSyndróm extrémneho pičovaniaSocializmusVýmelZhubná kefkaZolosynteza