Mrzzo

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie

[upraviť] 'MRZZO'

Je typ človeka ktorý sa vyskytuje v prírode raz za 200 - 400 rokov. Je dokonalý a je vedecky dokázané že nieje možné aby sa stal lepší. Je niečo ako NEO z MATRIXU.

Život s Mrzzom je veľmi kľudný a harmonický pokiaľ mu nelezete na nervy. V prípade že mu lezete na nervy dokáže byť veľmi zlý môže vám napr. podpáliť batožinu, alebo vám dokurv* život. V prípade že si vás Mrzzo obľúbil máte veľkú šancu stať sa jeho chránencom. V tomto výnimočnom prípade sa bude Mrzzo správať inak ako je väčšina ludi zvyknutá bude počúvať čo za pičo**** hovoríte dokonca bude vedieť odpovedať na vaše otázky inak ako sú ľudia zvyknutý napr. nezaujíma ma to, drž hubu, zaplať účet a drž hubu, choď preč, ja nesmrdím to si ty fuj choď preč a pod.

Mrzzo je prudko inteligentný on nerobí gramatické chyby to sa mu len gramatika nestihla prispôsobiť. Prvý Mrzzo vznikol niekedy v období vyhynutia dinosaurov. Povráva sa že dinosaury vyhynuli kvôli pádu meteoritu táto informácia nieje pravdivá. Mrzza sa snažili zneškodniť mimozemšťania lebo bol na svoju dobu až príliš prudko inteligentný bohužiaľ našiel si taký bezbečný úkryt že ho nevedeli a tí ufóni nájsť a tak sa rozhodli vybombardovať celu zemeguľu takzvaný pád meteoritu https://sk.wikipedia.org/wiki/Dinosaury#Te.C3.B3ria_impaktu

Nájdené archeologické dôkazy e existencii Mrzza [[1]] vek nájdeného artefaktu sa odhaduje na 5000 rokov.

Ďalšie informácie budú doložené hneď ako sa nám ozvú očitý svedkovia a ludia ktorý zažili Mrzza