FANDOM


Necyklopédia má takú úroveň, akú si zaslúži. Nájdu sa v nej aj dobré a vtipné články, ktoré by ju mohli celkom dobre reprezentovať. Tieto články by sa mohli postupne dávať na Hlavnú stránku. Možno ste si taký článok práve prečítali, možno ste ho práve napísali. Aby sme takéto diela neprehliadli je tu táto hlasovacia stránka. Skúste teda dobrý článok navrhnúť.

Pravidlá pre pridanie návrhu Edit

  • pridajte nadpis stránky do dolnej časti: === [[Názov článku na Hlavnú stránku]] ===
  • napíšte jednu vetu prečo ho chcete pridať
  • zahlasujte šablónou {{Za}} {{Proti}} a nechajte za hlasovaním podpis touto šablónou --~~~~

Podmienky na schválenie stránky Edit

Týmto ste splnili podmienku návrhu na dobrý článok. Stránka bude schválená:

  • ak je reálny dôvod na schválenie a po dvoch týždňoch je aspom päť hlasov hlas aktívnych redaktorov za
  • ak bude po dvoch týždňov dvojtretinová väčšina hlasov aktívnych redaktorov za
  • v prípade, že je podmienkou na pridanie stránky jej úprava a je nadpolovičná väčšina hlasujúcich za, stránka nebude pridaná ak nebude upravená do jedného mesiaca po hlasovaní.

Archív hlasovania Edit

Archív: 2010-11 | 2012 |

Návrhy na dobrý článok Edit

je tu niekoľko nominácií, ktoré by sa mohli dať do zoznamu. pridal som ich hromadnejšie a možno by niektoré potrebovali nejakú tú úpravičku... --30pxPSANEC 08:08, september 29, 2011 (UTC)

Július Cézar Edit

Za Za - možno ešte pár vylepšení, možno aj mňa niečo napadne :-)

Robert Fico Edit

Proti Proti je to podľa mňa neohrabaná znôška nadávok z prepratých mozgov, ktoré dookola čítajú o boľševikoch, komunistoch, či gréckej ceste a podobných otrepaných drístoch. Autori sú ako papagáje a nemajú vlastný názor. Nič nové a ani originálne tam nie je. Obsah mi pripadá skôr zakomplexovane, má štýl príspevkov v anonymných diskusných fórach a podľa môjho názoru v tomto článku vonkoncom nejde o nijakú satiru. Môj názor je, že takéhoto balastu je na Necyklopédii požehnane, ešte dlho potrvá, kým sa to uprace (ak sa to niekedy podarí) a skôr je toto heslo na úpravu ako na titulnú stránku. --30pxPSANEC 14:01, marec 11, 2012 (UTC)
Za Za - Už len kvôli urazeným egám ficovoličov a im podobných oviec ako napr. koment hore sa to oplatí propagovať :) ... každá ficovoličo-slza dobrá [ANONYM7] 10:43, november 19, 2015 (UTC)

Nové Zámky Edit

Komár Edit

Neviditeľná ruka trhu Edit

Narodenie Edit

Bobor Edit

IQ Edit

Váľok Edit

Zuby Edit

Hlava Edit

Vŕtanie si do kolena Edit

No z tých niekoľko teraz vyberať kandidátov.. vezmem si na víkend 3 dni dovolenky, potom ohodnotím, ok? s pozdravom--Atkokot 15:39, október 25, 2011 (UTC)

Meliško Edit

Za Za - dobrý, dlhý a pravdivý článok --JTB.M (diskusia) 00:32, január 1, 2013 (UTC)
Proti Proti - je to dlhá plachta nesúrodých vulgarizmov, prekopírovaná z iných zdrojov. Taká nevypointovaná televízna Partička. Jeden z príkladov toho, čo by tu nemalo byť. Je to kompilát zozbieraný bez ladu a skladu, ktorý sa nedá upraviť, lebo popri úprave by to bolo nutné aj čítať... nedá sa to, je to hnus! Má na webe viacero dvojičiek a len preto, že si to nezaslúžia nedám sem na ne odkazy. Publicity to tu má priveľa. Bože chráň, aby to tu bolo na titulke... tento článok je na zmazanie a do koša raz aj pôjde. Svoje dni má zrátané. Ak tu bude do konca tohto roku, tak len zázrakom... --30pxPSANEC 07:24, január 1, 2013 (UTC)
Proti Proti - tento článok stojí za starú belu. Viackrát som sa ho pokúšal upraviť, aby mal aspoň nejakú úroveň, ale nedalo sa. Proste sa nedalo. --Hajzlik (diskusia) 14:02, január 1, 2013 (UTC)