Packal

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie
ChuckNorris Chuck programuje v C-čku!
Pretože Packal je pre deti.
ChuckNorris

Packal je programovací jazyk, ktorý patrí do skupiny smetných programovacích jazykov. Jazyk bol odvodený od jazyku ADA (pozor nie LADA, to nieje prvočíslo), v ktorom sa programovali sovietske rakety, čo malo aj za dôsledok pád Ruskej veľmoci (Pády rakiet pred štartom).

Packal používa neobyčajne zložitú syntax určenú hlavne pre angličtinárov, škôlkárov (pozri FIIT STUBA), autistov a senilných dedkov nadávajúcich na jazyk C (je prvočíslo).

V tomto jazyku môžte urobiť prakticky všetko od sčítania po násobenie čísel. Používa sa pre kalkulačky, práčky, psy, mačky, sračky, šičky, myčky a ženy čo pijú, teda... a taktiež ho používajú aj Rapperi z dôvodu jeho primitívnosti a ľahkej pochopiteľnosti.

Bežná syntax: if a = b then c := 5; endif;

Vysvetlenie chodu: Ak sa derivácia kladného komplexného písmena Ak "ψa" tak "∑f(x)' = 10", čo má za následok vyhladenie ruskej populácie.

Musí sa tiež dbať na ukončovanie čiarkobodkami. Každá ";" ukončuje jednu drbnutú myšlienku autora románu.

Apple Lisa Počítače Body painting - cursor

FWIWCHackerHewlett-PankhartChyba procesara Intel PentiumInformatikIposGameJavaLamaLinuxMimov IndexNbusr123Nuda Veliká z čeľade PočítačovitýchPackalPointerRESETSR-iPhoneStackStack OverflowSteve JobsVeľký TuxUpdateUSBVistaWindows