FANDOM


George W. Bush welcomes Silvio Berlusconi

Prezident George W. Bush a taliansky premiér Silvio Berlusconi

Prezident je povolanie, ktoré vymyslel Chuck Norris na to aby mohol riadiť svet v krajinách, ktoré si zmysleli, že budú republikami. Prezidenti sú teda jeho zamestnaci.

Charakteristiky Edit

Podľa spôsobu volenia Edit

Systém ako dáva Chuck prácu týmto svojim ľuďom je rôzny:

  • V niektorých republikách má dostatok roduverných a spoľahlivých zamestancov, politikov. Tam je prezident dosadzovaný v parlamentoch.
  • Niektoré národy majú veľa charakterových vlastností, ktoré sa Chuckovi pozdávajú, povedzme si pravdu: majú veľa chockových génov v DNA. Tieto národy dosadzujú prezidentov cez krycí manéver, ktorý sa v politickej hantýrke nazýva „Priame prezidentské voľby“.

Systém je premakaný ešte v tom, že v prípade nie celkom dôveryhodného prezidenta, Chuck dosadí do parlamentu svojich politických poslancov, ktorí mu znížia právomoci natoľko, že vytvoria z neho závislú figúrku.

Podľa postavenia prezidenta Edit

V zásade sa dajú rozlíšiť dve základné pozície prezidenta:

  • V niektorých krajinách má prezident imidž silného vodcu. Systém, ktorý takto Chuck riadi sa nazýva prezidentský systém. Cez tieto krajiny drží Chuck Norris v šachu celý svet. Jeho zamestnanec v USA ovláda Západnú pologuľu, zamestnanci na východe, hlavne v Rusku, zase východnú časť Zeme. Spoločne cez NASA a Hviezdne Mestečko v Rusku má zase Chuck pod kontrolou Vesmír. Na účinné pozorovanie diania vo vesmíre používa Hablov ďalekohľad (pozerá cezeň smerom do vesmmíru), na pozorovanie zeme používa tento ďalekohľad z opačnej strany. Známe sú jeho tézy, ktoré vydal v knihe Sexuálna aktivita v skautských táboroch. Poznatky a išpiráciu na jej napísanie získal vlastne pri kontrolách Hablovým ďalekohľadom u svojich poddaných.
  • V iných krajinách má Chuck svoje vojsko v parlamente. Tento systém sa nazýva parlamentná demokracia. Prezident je iba figúrka, ktorá míňa dane obyvateľov.

Niektorí známi prezidenti Edit

Husni mubarak lozko mreze 12 tasr

Nebezpečná šelma Hnusný Mubarák


Ak neprídeš k demokracii Politici
ReligionSymbolAbr Politické systémy ReligionSymbolAbr
PolitikMonotikaPolitikaŠtátPrezidentNáboženstvoPápežAtentátDementkraciaFeminizmusKonštruktívna monarchiaKorupciaAl SrajdaMossadCIANATO
Atlantic ocean Významní svetoví politici Atlantic ocean
Adolf HitlerStalinLeninJurko KríčekBill ClintonBabrák ObamaFidel CastroKormidelníkJFKMussoliniŠalvio BezlysiniGenerál MugabeNapoleon BonaparteSaddám HusajnUsama bin LádinVáclav KlausVáclav HavelFidel Castro


Profesie Remeslá

AutobusárCelebritaDoktorGeológHajzelHasičHerecKamionistaManažérNovinárPolicajtPolitikPosranecPrezidentProfesorProstitútkaPápežRedaktorRevízorSpevákSpisovateľStarostaŠoférVedecVekslákVojakZlatokopkaZolotechnik