Róbert Lehotai

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie

[upraviť] Róbert Lehotai =

Róbertko (tzv. Autista) je preľud ktorého nie je možné predbehnúť v autizme. Je to vedecky dokázané, preto že sa o to pokúšal aj Chuck Norris. Róbert (nie Gaisen) sa živý výlučne autistickými myšlienkami a skutkami. Na jeho ceste autizmom bol objavený nový liek na liečenie autizmu, ale nie pre neho (je nemožné ho vyliečiť).

[upraviť] Autizmus

Je to nejaký špeciálny druh zmýšľania ktorý vynašiel v roku XXXX Róbert. Na svoj obiav je do dnes pyšný. Prejavuje sa to tak, že keď ho stretnete na ulici hneď viete, čo je zač. Autistické stvorenie šíriace autizmus okolo svojej osi.

                   Omg    XD

[upraviť] Črty

Na jeho postave sa autizmus veľmi preukázal. Ani neviem ako začat popisovať toto stvorenie postihnuté autizmom. Predovšetkým asi začnem opisovať to, čo tento atipyk predvádza. Pri veciach ktoré vychádzajú z jeho úst sa viacerý ľudia zapotia. Je záhadou, že ešte neovládol celý svet.

[upraviť] Sklony

U každého kto bol poznamenaný týmto "Autíkom" Trpel rôznymi netypickými chorobami. Doktori mali čo robiť aby spísali tento zoznam nevyliečiteľných chorôb spôsobených autizmom:

     1.)AIDS
     2.)Bulímia
     3.)Bakteriálna úplavica
     4.)Bolesť prsníkov
     5.)Choroba šialených kráv
     6.)Ebola
     7.)Chorobný výtok mlieka z prsníkovej žľazy
     8.)Choroby z potápania
     9.)Menštruačné krvácanie
     10.)Nádor maternice
     11.)Novorodenecká plochá noha
     12.)Otrava krvi
     13.)Pásový opar
     14.)Plesňové ochorenie nôh
     15.)Rakovina čriev
     16.)Škvrnitý týfus
     17.)Trombóza
     18.)Tehotenský diabetes
     19.)Zajačí mor
     20.)Zápal vajíčkovodu

[upraviť] Zrod

Medzi typické druhy zrodu patrí pôrod. Pôrod je taký druh potratu pri ktorom sa však jedinec uchová pre prípadné neskoršie použitie. Autista sa však zrodil atypickou metódou. Vo vajci. Počas 3 mesiacov vysedávania na vajcách sa jeho tlstá škrupina začala otvárať a on vypadol na sklenenú podlahu z mramoru. To sa podpísalo na jeho duševnom stave.

[upraviť] Legenda

Medzi ľuďmi už v stredoveku začala kolovať legenda, že sa niečo takéto raz zrodí. Nikto však nevedel v akej podobe ba dokonca ani kedy sa to stane. Na nešťastie sa to stalo skôr ako "Marika Gombitová" predpokladala. Keď sa na to prišlo, Marikinu dôstojnosť to podkoplo. Možno že aj to je dôvod prečo už nemá nohy. RIP-eno

Je tu však aj druhá legenda ktorá hovorí, že sa nájde niekto kto tento autizmus raz a navždy ukončí. Je to však nemožne a na to prišla aj Iveta Bartošová ktorá je autorkou tejto legendy. (viete ako to skončilo)