Rýchla rota

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie
SVK Necy Rýchla rota
RoboARiso
Bezpečnostným kamerám v NR SR sa podarilo zachytiť tajnú poradu príslušníkov Rýchlej roty.
Gorila
Gorila má na Rýchlu rotu evidentne svoj vlastný názor.

Rýchla rota (skratka RR, znamenajúca aj Robko a Riško) je dvojica supertajných agentov, ktorí boli vyslaní na Zem z galaxie NGC 2770, vzdialenej 88 miliónov svetelných rokov od Slnečnej sústavy, na rozkaz najvyššieho veliteľa vojenskej flotily Intergalaktického impéria, Jeho Jasnosti Aštara Šerana.

Ich úlohou je zachraňovať svet. Podarilo sa im infiltrovať do slovenského parlamentu, odkiaľ bojujú proti pohromám najrôznejšieho typu. Ich najbližšími spojencami na našej planéte sú podľa všetkého Jožin z bažin, MacGyver a Pikachu. Naopak, medzi ich úhlavných nepriateľov patria inžinieri Mikuláš Dzurinda a Ivan Mikloš. Vzhľadom na to, že Robko a Riško sú obaja typickí alfa-samci, občas mávajú na spôsob záchrany sveta iný názor a nie vždy sa dokážu medzi sebou dohodnúť. Nedokážu sa napríklad zhodnúť v otázkach daní, výstavby diaľnic, zákonníka práce či pôžičky Grécku. Naopak, spoločnú reč našli v otázkach hulenia trávy (podrobnosti tu) a prípravy nukleárneho útoku proti centrále SDKÚ-DS.

Dzurinda !!! MODRÁ JE DOBRÁ !!!
Tieto spravodajské informácie Vám prináša SIS na čele s nominantom SDKÚ-DS.

[upraviť] Príčiny svetovej krízy

Robko aj Riško pravidlne zasielajú spravodajské informácie do svojej domovskej galaxie. SIS, na čele s nominantom SDKÚ-DS, dala samozrejme túto intergalaktickú komunikáciu odpočúvať. Zistilo sa, že názory Robka a Riška na príčiny svetovej krízy sa v istých bodoch zhodujú, no v iných bodoch sa zas rozchádzajú. Nižšie sú uvedené vysoko odborné a kvalifikované názory príslušníkov Rýchlej roty.

Príčiny krízy podľa Robka:

Príčiny krízy podľa Riška:

[upraviť] Kampaň zachráňme svet 2012

Ako všetci isto vieme, na rok 2012 je podľa kalendára Jozefa Majského naplánovaný koniec sveta. Príslušníci Rýchlej roty preto rozbehli kampaň za jeho záchranu. Každý z nich spravil vlastné video, v ktorom je zobrazený ako záchranca a spasiteľ. Tieto videá sú k dispozícii tu:

ĽUDIA SI ZASLÚŽIA STABILNÚ VLÁDU01:29

ĽUDIA SI ZASLÚŽIA STABILNÚ VLÁDU

Voľby 2012 Kto koná v záujme občanov?01:54

Voľby 2012 Kto koná v záujme občanov?


[upraviť] Krycie verzie životných príbehov príslušníkov Rýchlej roty

Samozrejme, každý správny tajný agent potrebuje kryciu verziu svojho životného príbehu. Krycie verzie príbehov Robka a Riška si môžte prečítať v nasledujúcich článkoch:

Oficiálna politika Slovenska Poloha slovenska
SVK Necy Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!