Raptor Music Group

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie
Raptor Music Group

Logo RMG od 12. 8. 2011.

Brani

Braňo Mojsej je jedným z ťahúňov (c)hudobnej produkcie RMG.

Raptor Music Group, skrátene iba RMG je slovenské hudobné vydavateľstvo patriace spoločnosti Raptor c.c.s.c.. Počiatky jeho existencie sa spájajú už so samotným vznikom Raptor c.c.s.c., no oficiálne funguje ako súčasť podspoločnosti (pozri Raptor c.c.s.c. - Podspoločnosti Raptoru) Raptor Entertainment od 11. augusta 2011 P.V.T..

[upraviť] Umelci

Vo vydavateľstve Raptor Music Group sa špecializujú hlavne na domácich umelcov, hlavne alternatívnych žánrov, no zmluvy majú aj so zahraničnými hviezdami:

[upraviť] Slovenskí umelci pod RMG

[upraviť] Zahraniční umelci pod RMG

Cep de vigne Haluz
Tento článok je príliš krátky na to, aby ste sa z neho niečo dozvedeli, preto mu hovoríme haluz. Keby mal tak o dva centimetre viac, už by haluzou nebol. Ak sa chcete pozrieť na podobné halušky, navštívte túto stránku.


Raptor c.c.s.c.
Raptor logo 2009 005 Firmy: Raptor IndustriesRaptor ComputersRaptor MutualRaptor EntertainmentRaptor ArmyRaptor AirlinesRaptorstavRaptor Music GroupRaptorristal PicturesNámorníctvo RaptoruDanube WingsUbi hoZMRD

Iné:Piešťanská pristávacia plochaSajn Šandský incidentKandahársky incidentKurací príklad Jakuba KonečnéhoChuck Norris classMajor classÉire classThessaloníki classAsi Syn Z KriedyKomando NecyklopédieTriptych CMY

Raptor Industries
Osobnosti: J. Konečný (CEO) • R. Kozovský (CTO) • P. Šišan (CFO) • S. KonečnýCh. Norris
B. Mojsej L. CroftA. FowlF. ŽinčičiakO. TuranT. Umba Gula

Sídla: • BratislavaDublinKonštantínopolNew YorkPiešťanyPustá Ves