FANDOM


Rudolf Vasky
RudkoVasky

Rudko obnoviteľ
Narodenie rok 0
Československo
Váha 80kilov aj s roxorovými tyčami
Známy vďaka výrokom, názorom, politike
Manželka Martin Daňo
Deti Borisčík Kolárčiček a Kotlebíček
Rodičia Thomas Jefferson a Sybila
Príbuzní Andrejko Lúčny
IQ toľko, koľko je mŕtvych pod Michalskou bránou
Podpis Rudypodpis
Webstránka https://www.rudovasky.com/

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Vasky1
Československovasky

Rudolf Vaský alias "Vasky" je slovenský youtuber, politik, budúci zjednotiteľ Československa revolucionár, anti-fašista, bloger, vloger a prakokot na plný úväzok, ktorý je plne duševne zdravý. V súčasnosti tvorí manželský pár s Martinom Daňom a občas zbehne za Kollárom.

Vaskyho MinulosťEdit

O jeho minulosti toho moc nevieme. Údajne už od mlada mal revolučné sklony, vraj už vo škôlke vravel učiteľkám, že pôjdu dole a že zavedie priamu demokraciu. Jediné čo vieme jednoznačne je, že v 69. ušiel do USA vraj, že by tu urobil odboj a odvisol. Na svojich stránkach, ale píše, že žil a pracoval v New Jersey a v Texase pracoval najprv v obchode s nemovitosťami a potom 10 rokov v oblasti hypotečného financovania. Po roku 1989 sa bohužiaľ vrátil.

☀<ref>[https://www.rudovasky.com/napisali]</ref>

BojlerEdit

O jeho minulosti v USA vieme iba, že tam dakomu ujebal bojler

Obamabojler

Niekedy v 90. sa nanešťastie vrátil späť a v 94. kandidoval do NR SR za "Hnutie 3. cesty", ale nedostala. To ho však neodradilo a tvrdo pracoval a vyšplhal to na 11%, to využil Robo áno ten Robo a premenoval Smer na Tretiu cestu a ujebal Vaskymu %s. To Vaskyho duševne poznačilo, na túto kazuzu reagoval slovami: "Vyjebem ti mozog z hlavy a tvoja žena a deti sa na to budú pozerať a ten mozog ich tak ofŕka keď budem striekať!"

☀<ref>[https://law.justia.com/cases/new-jersey/appellate-division-published/1985/203-n-j-super-91-0.html]</ref>

Vasky2

YouTuberEdit

https://www.youtube.com/user/pimpulko V roku 2011 si založil kanál za účelom urobiť revolúciu a zjednotiť Československo, lebo tu je pachaná genocída. Táto revolúcia má byť roxorová, pretože vyjebú mozgy z hláv politikom od 89, roxormi.

Svatyrudo

"Dokumentárne filmy"Edit

Jeho videá sú vraj dokumenty. Natočil 12 min. dokument, kde ho nasralo, že sa na stanici musí platiť za hajzle. Toto je však vraj dokumentárna komédia. Urobil tiež 9 min. dokument o krájaní cibule o nakrájanej na štvočeky, kde každému nadával.

Jeho štúdio je v kúpelni a 1 dokument natočil vo vani.

Vaňavasky

VaskyjugendEdit

Mladí ľudia, zjednotení za účelom zastaviť momentálnu politickú situáciu aj za cenu dočasnej straty slobody či dokonca vlastného života, pre budúce generácie, ktoré by boli bez zásahu vykorisťované omnoho viac ako sme doteraz my.

Alkoholvasky

VaskyzmusEdit

Vaskyzmus je vetva neo-nacistickej ideológie. Túto ideológiu prezentoval v cigánskej osade v Malackách, kde sa pýtal krpatých detí či chcú biele deti. Okrem toho im stihol aj umyť nohy, pokrstiť a dať sväté príjmanie. Okrem toho to stihol vysvetliť aj turistke z Kambodže. Vaskyzmus spočíva v znovuobnovení árijskej rasy prostredníctvom daní bielych embríí menej cenným rasám. Táto revolučná myšlienka vyhladenia podľudí bez genocídy, ale nemala veľký úspech. Vaský verí, že takto bol stvorený Ježiš Kristus a preto nemôže byť Žid.

Vaskyzmus

Dnešná politická kariéraEdit

Pchá sa do riti Kotlebovi, o ktorom hovorí, že je fašista, ale len fašistický ideológ takže to je ok. Tiež hl. Kollárovi, s ktorým spravil sériu dokumentov.

Takže takEdit

Je to satirická show, ktorú robí so svojím manželom M. Daňom.

Vaskydano

Anti-fašizmusEdit

Podľa neho je fašista skoro každý, lebo nepozná pravý význam slova fašizmus. Plány na revolúciu mu dočasne prekazil fašista Peter Osuský 2016. po tom čo Vasky slobodne vyjadril svoj názor a on na neho zaútočil. V skratke tam Vasky každému nadával a Osuskému zakričal, že je fašista, on mu dal za to facku. Urobil o tom sériu dokumentov.

Seniorwars

RodinaEdit

Jeho manžel je M. Daňo (tragéd, ktorý sa hrá na novinára a kamoší sa s komoušami) Rudo je však aj na svoj vek riadny kanec a dokáže sa vzrušiť nad rôznymi pohlaviami. Kontakotval Andreu Melechovú (tá čo spálila a ošťala Korán na protest [to sme sa z jej geniálnej mluvy nezistili]). To Vaskyho vzrušilo a nazval ju "Johanka z Arku Československej socialistickej republiky." Martinkovi sa však nepáčilo, že mu Rudo nasahuje parohy a dali si pauzu. Ale nakoniec sa naši revolucionári udobrili a my sa môžeme tešiť na revolúciu. Tiež spolupracuje s Harabinom.

Johčssr
Harabinvasky

Vaskyho zatknutieEdit

Bol zatknutý týmto fašistickým režimom, aby nenarúšal protikorupčný pochod a na jeho zatknutie sa šiel pozrieť sám Kaliňák, ktorého však nevidel, ale spoznal jeho hlas!

Referencie Edit

<references />

== Externé odkazy ==

* [https://www.rudovasky.com/napisali]

* [https://law.justia.com/cases/new-jersey/appellate-division-published/1985/203-n-j-super-91-0.html]

Daňo-panic