FANDOM


Merge-arrows Tento článok počúva o tom istom, čo článok Haluz.

To je dobré, lebo ich môžeš navzájom ich prepojiť a potom jeden čítať jedným okom a druhý druhým.


Cep de vigne

Výhonok (údajne tiež nazývaný haluz) je (kratší) článok na slovenskej Necyklopédií, z ktorého sa dozviete veľké tudle (v niektorých prípadoch aj nič).

Pôvod slova Edit

Slovo výhonok je vytvorené od nedokonavej verzie slovesa vyháňať a nie od dokonavého tvaru vyhoniť ako by sa mohlo zdať. Zo slova vyhoniť sa tvorí slovo výhoňok.

Výskum Edit

Posledné výskumy ukazujú, že výhonky vlastne ani neexistujú, respektíve nie na slovenskej Necyklopédií. Veľmi pravdepodobne je tento fakt spôsobený tým, že sa tu nazývajú „haluze“.

Haluze na Necyklopédii Edit

Haluz na Necyklopédii je článok, ktorý má šancu prežiť až do chvíle kým niekto nestratí trpezlivosť. Nikto, kto sem haluz len tak vloží si nemôže byť istý, že sa tu z haluze stane strom. Bezvýznamná haluz Sa tu raz môže odťať.

Seriózne jazykovedné diela NECYKLOPÉDIE Tongue-split

BiboslovenčinaBrutusCikulaDrivoFrasFršnásťHaluzHehHroznýJazykJebaťKadiťMalé tudleMam v pičiMenoNadávkaOdkundesPapľuhPejoratívumPičovinaPozeraj ako čítašPozorPočuj ako píšešSarkazmusSlovesné podstatné menoSlovoSlušnosťSomarinaSpodnojazyčtinaSprdSráčSraľoVeckaVtipnoVýhonokVýmazVypchávkové slovo

 


Leucanthemum vulgare qtl1 Necyklopedické rastliny Kokotna paprika

BurgyňaCibulaHaluzHi-Hi TrávaJahodaMuchotrávka zelenáPaprikaRíbezľaStromTrubkovník bananskýTrávaUchotrávka zelenáVýhonokZemiak