Znamenia zverokruhu

Z Necyklopédia

Prejsť na: navigácia, hľadanie
Decanetoile

Znamenia zverokruhu (zvieratníka) sú znamenia, ktoré pomáhajú bosorkám dávať ľudov do jedného chlieva, aby ich potom mohli charakterizovať a dokonca aj veštiť im budúcnosť. V európskych kultúrach sa používa systém zadelenia podľa dátumu narodenia do dvanásť základných druhov. Paradoxom je, že napriek tomu, že sa jedná o zverokruh, nie všetky znamenia sú vyložene zvieracie.

[upraviť] Znamenia zverokruhu

[upraviť] Buran (21.3. – 20.4.)

Horoskop baran

Svojim IQ sa drží tesne nad hranicou debility. Je spontánny a prirodzený, obvykle sa neštíti otvoriť svoj črevný kanál trebárs aj pri inaugurácii pápeža. Vo vnútri neustále bojuje s démonmi, čo je spätný odraz toho, že jeho okolie musí celý život bojovať s ním. Disponuje najsilnejším pudom sebazáchovy, čím výrazne prispieva k nárastu kriminality vo svete. Muži z tohto zvieratníkového klanu sú hulváti a násilníci, ženy hysterické Xantypy.


[upraviť] Čík (21.4. – 20.5.)

Horoskop byk

Je nemotorný, ťažkopádny a k tomu aj nenásytný. V podstate je to najdarebnejší jedinec v celom zverokruhu, lenže jeho materialistické chúťky mu ako keby liali naftu do zadku. Rád vychutnáva život plnými dúškami, začo mu dnešná doba dala ušľachtilý názov „pôžitkár“, čo v skutočnosti ale nie je nič iné ako jedno pažravé hovädo. Žena z tejto kasty sa často správa ako krava a muž ako typický vôl. Toto znamenie dalo svetu také „skvosty“ ako S. Husajn či K. Marx.


[upraviť] Kríženci (21.5. – 20.6.)

Horoskop blizenci

Schizofrenik v kombinácii s bisexuálom. Práve toto znamenie dokonale potvrdzuje Darwinovu teóriu o tom, že človek pochádza z opice. S obľubou vyhľadávajú plytké debaty a k ničomu nevedúce diskusie, pretože na zrelšie úvahy ešte nedospeli (a ani nikdy nedospejú). Milujú zmeny a vzrušenie, preto hlavne dievčatá sú ideálne typy na exkort šlapky. Keby platilo príslovie: „nebuď zvedavý, lebo budeš skoro starý“, tak už v kojeneckom veku dávno poberajú starobné dôchodky.


[upraviť] Brak (21.6. – 22.7.)

Horoskop rak

Mäkkýš, schopný počas života zvládnuť nanajvýš tri (prvočíslo) funkcie: žrať, spať a rozmnožovať sa. Všetko ostatné je nad jeho sily. V každej situácii dokáže dokonale využiť to, že sa narodil bez chrbtovej kosti. Dlhé paprče (t.j. klepetá) mu narástli hlavne k tomu, aby mohol pre seba nahrabať čo najviac mamonu. Často je „mimo“, prenasledujú ho preludy a halucinácie - rád zásobuje svojimi príbehmi zdravotné karty v ústavoch pre choromyseľných.


[upraviť] Zver (23.7. – 22.8.)

Horoskop lev

Obľubuje nekonečné monológy o svojej veľkosti a výnimočnosti. Charakteristické sú pre neho slová s koncovkou – ÁTOR – diktátor, predátor, uzurpátor, masturbátor, či vibrátor alebo lepšie povedané čurák, ktorý sa ani pri mrazivej atmosfére nedokáže zmästiť do vlastnej kože. Nezvykne sa holiť okolo pohlavia, dokonca ani pod pazuchami, pretože sa rád pýši hrivou aj na týchto miestach. Jeho miesto je v manéži!


[upraviť] Blana (23.8. – 22.9.)

Horoskop panna

Bojovníčka proti baktériám a bacilom, lenže akosi jej nedochádza, že svojim puntičkárskym prístupom je pre spoločnosť najväčším bacilom práve ona. Prenasledujú ju utkvelé predstavy o epidémii a moru, avšak ona je voči týmto vplyvom imúnna - každý vie, že je v podstate kus stroja, kvôli tomu sa ju všetci snažia namazať a potom pre...(na)tiahnuť. V jej okolí je najväčšia úmrtnosť, to len preto, lebo svojou prítomnosťou je schopná každého na smrť unudiť.


[upraviť] Pahýl (23.9. – 22.10.)

Horoskop vahy

Jediný neživý tvor v celom zverokruhu. Múmia skrížená so zombíkom má v sebe viac vitality ako človek narodený počas tohto obdobia. Obvykle sa k tomu pridružujú aj problémy s orientáciou, čo spôsobuje, že pri pohlavných orgánoch musí neustále nosiť buzolu. Celý život je posadnutý hľadaním rovnováhy, to hlavne preto, že pociťuje silnú averziu k nealkám. Naplnenie hľadá v umení, čím sa snaží zakryť to, že v reálnom živote je obyčajný babrák a nemehlo.


[upraviť] Špión (23.10. – 22.11.)

Horoskop skorpion

Ak sa má raz narodiť Antikrist, tak to určite bude práve v tomto znamení. Z dievčat vyrastajú bosorky, z chlapcov psychopati, s pestrou škálou úchyliek. Vyžívajú sa v intrigách a rafinovaných hrách, čím si rýchlo vydobijú titul sviňa alebo vagabund. Nadovšetko obľubujú situácie „na hrane“, čo iba potvrdzuje ich podvedomé inklinovanie k spodine. Vhodný typ na vykonávanie funkcií ako parazit, trovič, či udavač.


[upraviť] Odstrelenec (23.11. – 21.12.)

Horoskop strelec

Hľadač zmyslu života, pričom ten často nachádza v pochybných podnikoch a hazardných hrách. Denne si obúva svoje vandrácke topánky, pričom však oveľa viac ako ne má opotrebovanú vlastnú pečienku. Miluje veľké zvieratá, to preto, lebo aj on je veľká beštia. S cigaretou v papuli a s fľašou borovičky v ruke rád dáva prednášky o morálke. V živote a najmä v posteli často prestrelí, hlavne kvôli nemu je na svete toľko parchantov a nemanželských detí.


[upraviť] Drsnokožec (22.12. – 20.1.)

Horoskop kozorožec

Miluje istotu, pričom jediná istota, ktorá u neho existuje, je tá, že je idiot. Svoje nízke sebavedomie si rád pozdvihuje na slabších jedincoch, pritom mu však akosi uniká, že pri pohľade na neho by si pozdvihol sebavedomie aj Quasimodo. Ak sa jedná o peniaze a kariéru, tradične vyhráva majstrovstvá sveta v riťolezectve. Pre citovú zakrpatenosť a nízky emočný koecifient je odsúdený na staromládenectvo (resp. staropanenstvo). Je to umrnčaný, žgrlavý paroháč.


[upraviť] Vodník (21.1. – 19.2.)

Horoskop vodnar

Indivídum na pohľadanie. Jeho osobnosť je bytostne spätá s predponou EX - exot, expert, exemplár, excentrik, extrémista, či exkrement. Dokonca aj alkoholické nápoje s obľubou EXuje. Je rebelom telom aj dušou, škoda len, že od pása dole jeho povstalecké funkcie často zlyhávajú. Ženy z tejto skupiny radi plávajú proti prúdu verejnej mienky - t.j. sú z nich mužatky, lesbičky, či feministky.


[upraviť] Chyby (20.2. – 20.3.)

Horoskop ryby

V spoločnosti plní človek narodený v tomto znamení funkciu toaletného papiera. Pre jeho bujnú fantáziu mu často prischne prezývkaEzop“. Od mala trpí judášskym syndrómom, preto v kritických situáciách neváha použiť ani tie najpodlejšie všivácke praktiky. Pôsobí dojmom námesačnosti, či ľahkej retardácie, obvykle u druhých vzbudzuje pocity ľútosti a melanchólie. Má pochopenie pre slabších a utláčaných, lebo aj on sám je zosobnením životného krachu a bezvýznamnosti.

[upraviť] Pozri aj

V iných jazykoch